Skaļi tiek apspriests Meganas Mārklas neparastais ieradums grūtniecības laikā

Diāna Logina

Autors: Diāna Logina

Bez Tabu raidījuma producente. Atbild par Bez Tabu saturu un komandas darbu.

1 komentārs

Šobrīd rit Saseksas hercogienes Meganas Mārklas septītais grūtniecības mēnesis. Britu prese nebeidz apjūsmot prinča Harija dzīvesbiedres izsmalcināto ģērbšanās stilu.

Pēdējais pārsteigums bijis Kelvina Kleina baltā kleita kombinācijā ar vienkāršām olīvkrāsas kurpēm. Tiesa gan, augstpapēžu kurpēm, nevis ērtām iešļūcenēm vai botām! Daudzi stila eksperti norāda, ka Meganai labs piemērs bijis, nu jau trīs bērnu māmiņa, Kembridžas hercogiene Keita Midltone.

Tieši viņa esot bijusi pirmā britu karaļnama pārstāve, kas parādījusi, ka grūtniece var valkāt normālu, ne specializētu grūtnieču apģērbu – elegantas kleitas, kostīmus, svārkus ar šķēlumiem un blūzes ar padziļu dekoltē.

Taču visvairāk presē tiek apspriesta kāda prinča Harija sievas Meganas grūtniecības spilgta iezīme. Saseksas hercogienei ir ieradums bieži bieži noglāstīt un samīļot savu grūtnieces vēderiņu. Turklāt, nevien uzturoties ģimenes vai tuvinieku lokā, bet arī pubiskās pieņemšanās un pasākumos. Lielāki britu karaliskās ģimenes fani arī lauza galvas, kā šo ieradumu vaŗetu izskaidrot – vai tas liecina, ka Megana vēlas uzsvērt savu īpašo stāvokli vai arī tas ir tikai uztraukums un nervozitāte atbildīgu pasākumu laikā. Lai vai kā, britu nācija ļoti gaida kārtējā mazuļa ienākšanu karaļnamā un ir jau gatavi apspriest gan vēl nedzimušā bērniņa pūru, gan bēbīšu modes tendences 2019. gadam.