Sabīne Svitiņa

Autors: Sabīne Svitiņa

Bez Tabu digitālā satura redaktore. Atbild par raidījuma satura izvietošanu interneta platformās.

Komentāri
Skaistas balss īpašnieks – Eremijs Sējāns! Izrādās, puisis latviski ierunājis vairākas animācijas filmas!

Bez Tabu jau no sākta gala, uzsākot projektu “Meklējam ĪSTO Ziemassvētku vecīti”, zināja, ka žūrijā noteikti jāsēž bērnam, jo kurš gan cits spēj noteikt, kurš no visiem tad ir tas īstais un ir pelnījis sevi dēvēt šajā titulā, kā bērni! Un raidījums no sākta gala zināja arī, ka nav neviena piemērotāka kā bērnu grupas “Knīpas un knauķi” solista Eremija Sējāna kandidatūra.

Pirmajos Ziemassvētkos, 25. decembrī, pirmo reizi Latvijā tika atrasts ĪSTAIS Ziemassvētku vecītis! Žūrijas locekļi, kuri palīdzēja raidījumam tikt skaidrībā, kurš tad būtu pelnījis sevi dēvēt par īsto, bija lieliski. Dziedātājs Lauris Reiniks, TV un radio dīva Baiba Sipeniece-Gavare un bērnu grupas “Knīpas un knauķi” solists Eremijs Sējāns!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto – bērnu grupa “Knīpas un Knauķi”

Par pirmajiem diviem žūrijas locekļiem noteikti lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju vairāk vai mazāk, bet zina, kas ir šie cilvēki, vai vismaz ir dzirdējuši par tādiem, taču, dzirdot žūrijas jaunākā dalībnieka vārdu, noteikti pirmā asociācija rodas ar Eremija tēvu – dziedātāju, vienu no kādreiz populārās grupas “Cosmos” dalībniekiem, Andri Sējānu.

Foto: LETA

Bet, ne jau pateicoties tēva atpazīstamībai, Eremijs tika uzaicināts būt žūrijā – mazais puika pats ir slavens ar to, ka dzied jau no trīs gadu vecuma bērnu grupā “Knīpas un knauķi”!

Pašlaik Eremijs ir 11 gadus vecs un nav apstājies tikai ar dziedāšanu – viņš ierunā arī vairākas multiplikācijas filmas.

Pati pirmā filma ar ko mazajam Eremijam bijusi kāda saistība – viņš iedziedāja tituldziesmu kino filmai “Lui”! Pēcāk, kādā pasākumā pārstāvis no filmu studijas “Rija” ievēroja mazo, talantīgo Eremiju un uzaicināja puisi ierunāt galveno lomu animācijas filmā “Rio2”!

Bet ar to viss nav beidzies – Eremijs ir ierunājis vairākas animācijas filmas, tostarp “Snūpijs un Čārlijs Brauns: Riekstiņu filma”, “Kubo un divas stīgas”, “Pelēns Piks” un “Stārķi”.

Pašlaik Eremija sirdi visvairāk saista opera. Pats piedalījies trīs operas izrādēs – “Valentīna”, “Burvju flauta” un “Putnu opera”. Pateicoties operas izrādei “Putnu opera” ieguvis kolēģu starpā iesauku – mazais sikspārnītis.

Eremijs atzīst, ka operā jūtas kā zivs ūdenī un ar uzstāšanos tajā vēlas saistīt savu dzīvi!

Foto – šova “Bez Tabu meklē īsto Ziemassvētku vecīti” filmēšana

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl