Sabīne Svitiņa BT

Autors: Sabīne Svitiņa BT

Bez Tabu digitālā satura redaktore. Atbild par raidījuma satura izvietošanu interneta platformās.

Komentāri
Skaistas balss īpašnieks – Eremijs Sējāns! Izrādās, puisis latviski ierunājis vairākas animācijas filmas!

Bez Tabu jau no sākta gala, uzsākot projektu “Meklējam ĪSTO Ziemassvētku vecīti”, zināja, ka žūrijā noteikti jāsēž bērnam, jo kurš gan cits spēj noteikt, kurš no visiem tad ir tas īstais un ir pelnījis sevi dēvēt šajā titulā, kā bērni! Un raidījums no sākta gala zināja arī, ka nav neviena piemērotāka kā bērnu grupas “Knīpas un knauķi” solista Eremija Sējāna kandidatūra.

Pirmajos Ziemassvētkos, 25. decembrī, pirmo reizi Latvijā tika atrasts ĪSTAIS Ziemassvētku vecītis! Žūrijas locekļi, kuri palīdzēja raidījumam tikt skaidrībā, kurš tad būtu pelnījis sevi dēvēt par īsto, bija lieliski. Dziedātājs Lauris Reiniks, TV un radio dīva Baiba Sipeniece-Gavare un bērnu grupas “Knīpas un knauķi” solists Eremijs Sējāns!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto – bērnu grupa “Knīpas un Knauķi”

Par pirmajiem diviem žūrijas locekļiem noteikti lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju vairāk vai mazāk, bet zina, kas ir šie cilvēki, vai vismaz ir dzirdējuši par tādiem, taču, dzirdot žūrijas jaunākā dalībnieka vārdu, noteikti pirmā asociācija rodas ar Eremija tēvu – dziedātāju, vienu no kādreiz populārās grupas “Cosmos” dalībniekiem, Andri Sējānu.

Foto: LETA

Bet, ne jau pateicoties tēva atpazīstamībai, Eremijs tika uzaicināts būt žūrijā – mazais puika pats ir slavens ar to, ka dzied jau no trīs gadu vecuma bērnu grupā “Knīpas un knauķi”!

Pašlaik Eremijs ir 11 gadus vecs un nav apstājies tikai ar dziedāšanu – viņš ierunā arī vairākas multiplikācijas filmas.

Pati pirmā filma ar ko mazajam Eremijam bijusi kāda saistība – viņš iedziedāja tituldziesmu kino filmai “Lui”! Pēcāk, kādā pasākumā pārstāvis no filmu studijas “Rija” ievēroja mazo, talantīgo Eremiju un uzaicināja puisi ierunāt galveno lomu animācijas filmā “Rio2”!

Bet ar to viss nav beidzies – Eremijs ir ierunājis vairākas animācijas filmas, tostarp “Snūpijs un Čārlijs Brauns: Riekstiņu filma”, “Kubo un divas stīgas”, “Pelēns Piks” un “Stārķi”.

Pašlaik Eremija sirdi visvairāk saista opera. Pats piedalījies trīs operas izrādēs – “Valentīna”, “Burvju flauta” un “Putnu opera”. Pateicoties operas izrādei “Putnu opera” ieguvis kolēģu starpā iesauku – mazais sikspārnītis.

Eremijs atzīst, ka operā jūtas kā zivs ūdenī un ar uzstāšanos tajā vēlas saistīt savu dzīvi!

Foto – šova “Bez Tabu meklē īsto Ziemassvētku vecīti” filmēšana

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl