Skaidro, kā dienas laikā var analizēt tik daudzus Covid paraugus

Līdz šim lielākais Covid-19 veikto testu skaits vienā dienā tuvojas astoņiem tūkstošiem, novembris līdz šim bijis ražīgais Covid-19 veikto analīžu skaita ziņā.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Blekseil

  Blekseil

  Patlaban uzklupuši LV psihenēm .Psihiskie slimnieki tiek atzīti par kovid slimiem un tie jau nevar noprotestēt neko.Papildus tiek manipulēts ar darbiniekiem kuriem ik nedēļu jānodod testi.Veseliem darbiniekiem tiek pierakstīts kovids tikai dēļ šitiem mistiskajiem testiem.Pamatojums ir jums pielipa no pacientiem un neko nevar pateikt pretī.Kad vienreiz tos maitas afēristus notiesās aiz restēm?
 • Mjau

  Mjau

  Spriidiic, rakstā aprakstītais tests ir polimerāzes ķēdes reakcija, kur covid-19 gadījumā meklē vīrusa RNS. Elektronu mikroskopus izmanto zinātnē. Ikdienā esošu infekciju pierāda ar PĶR, bet nesen vai pirms laika pārslimotu infekciju ar antivielu testiem.
  Nav ko kliegt par balagānu, ja pat šis nav izprasts līdz galam.
 • spriidiic

  spriidiic

  Jautāju elektronu mikroskopu , vai to lieto analīzes procesā . Klau - par polimerāzi arī nekas nav teikts . Tas ir vēl smalkāks kriksis , jo tad analizē vīrusa RNS vai DNS .
 • Mjau

  Mjau

  Spriidiic, no kurienes šajā stāstā izzīdi elektronu mikroskopus? Ja tavuprāt polimerāzes ķēdes reakcija = elektronu mikroskops, tad laiks pagooglēt, lai neapkaunotu sevi.
 • spriidiic

  spriidiic

  Citāts no raksta - ,,Mēs testos redzam, vai vīrusa ir daudz, vai slimība ir aktīvā stadijā, vai šī slimība jau iet uz izslimošanas stadiju. Šis neparādās testēšanas pārskatos, bet to var redzēt.,,
  Citāts no zinātnes saita - analysis of negative-stained SARS-CoV-2 articles by electron microscopy, researchers have determined the diameter of this virus to range between 60 nanometers (nm) to a maximum diameter of 140 nanometers (nm).
  MEDICĪNISKO masku poras ir apm. 2000x lielākas par ,,covid,, vīrusu . 140 nano pret 3 mikro .
  Šitas vispār ir pērle - ,,Šis neparādās testēšanas pārskatos, bet to var redzēt.,, .
  Elektronu mikroskopā ?
  Laiks beigt šo balagānu .
 • āfro

  āfro

  Tikmēr tanzānijas zinātnieki atrada covid ģenētisko materiālu ar šo smalko testu gan mašīneļļā, gan augļu sulās, gan arī kazas pienā, un beidza visa veida COVID testus.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!