“Situācija ir sarežģīta, cilvēki – satraukti!” Jaunizveidotas skolas direktora amatam Liepājā virza pilsētas mēra klasesbiedreni

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • :)

  :)

  Skolas iemītniekus tagad uztrauc, ka būs jāmācās valsts valoda...... jo direktore ir latviete..... Viens no zemūdens akmeņiem..... Un tagad skolas nosaukumu būs jāizrunā Liedaga un nevis (Ļ)iedaga vidusskola...... :)
  • baidās, jo Zeide ir no VISC un IZM un viņa zin kā jābūt

   baidās, jo Zeide ir no VISC un IZM un viņa zin kā jābūt

   ....tur jau sen tai skolā bija laiks saprast, ka varbūt beidzot jāsāk un jāmācās valsts valodā. Skolā centralizētos eksāmenos latviešu valodā zemākais līmenis pilsētā starp visām skolām- ap 37%.... Auklējot un skolojot šos skolēnus krievalodas mēlē mēs bruģējam viņiem ceļu uz turpmākiem sarežģijumiem LV augstskolās un tehnikumos! Tādejādi šīs skolas skolmeistari paši savām rokām nodrošina absolventiem izbraukšanu un studijas tālāk ārpus LV... Bet varbūt skolmeistari paši neprot valsts valodu? ....tā pārkāpjot MK noteikumus Nr.733, ka pedagogam jāprot valsts valoda visaugstākajā līmenī C1/C2!
 • Zemūdens Akmens

  Zemūdens Akmens

  Problēma jau nav Zeides kvalifikācijā ,vai to ka viņa ir ar kādu kopā mācījusies, bet gan viņas LATVIETES tautībā! Te ir ļoti skaidri redzams, ka "kādiem" ir ļoti bail, ka skola virzīsies uz latviešu vidi... Nu bet tas notiks šā vai tā. Paldies Dievam. Beidzot!
 • Andris
 • nu

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!