Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

Komentāri

Dziedātāja Liene Greifāne no Maskavas uz Latviju atlidojusi, lai apmeklētu “Rīga Fashion Week”. Viņa labprāt smelsies iedvesmu jaunām modes tendencēm savā garderobē. Pasākumu dziedātāja apmeklēja kopā ar savu jauno stila konsultantu Gabrielu Dāvidu.

Dziedātāja Liene Greifāne divus gadus virtuāli sekojusi stilista Gabriela Dāvida attīstībai, līdz izteikusi piedāvājumu būt par viņas stila konsultantu. Rīga Fashion Week atklāšanas pasākumam izvēlēts sarkans tonis, jo šobrīd esot īpaši aktuāls. Liene tikusi arī pie jaunas matu krāsas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Liene Greifāne saņēmusi ielūgumu arī uz paralēli notiekošo Maskavas modes nedēļu, taču latviešu dizaineru veikums esot gaumei un sirdij tuvāks. Maskavā aktuālas esot lielas, kuplas kleitas, bet Lienes tēlam labāk atbilst “ielu stils”.

Pasākuma apmeklētāji neslēpa, ka jūtas kā svētkos. Žurnāliste Ieva Adamss modes nedēļu uzskata par labu alternatīvu jaunā gada sagaidīšanas svinībām. Viņa uzskata, ka jaunais gads sagādā pārāk daudz stresa, iepirkuma drudzi un par maz kreativitātes.

Jaunais gads saistoties ar kaut ko jaunu, dvēselisku pacēlumu, kuru var izjust Rīga Fashion Week laikā. Nevis skriet iepirkties, bet radoši izvērtēt savu garderobi un tās atbilstību modei. Ieva Adamss uzskata, ka akla skriešana pakaļ modei neesot stilīga cilvēka pašmērķis.

Modes žurnāliste Maija Silova uzteic retro stilu kā vienu no šī gada spilgtākajām modes tendencēm. Ieteicams pievienot modernus akcentus, lai retro nepārvērstos par pelēcīgu un skumīgu “vintage”.

Baltās krāsas integrācija esot vieglākais veids kā panākt retro noskaņu koptēlā, šajā sezonā ļoti aktuāli balti aksesuāri –  kurpes, somas. Savukārt ādas izstrādājumu lielākais konkurents esot vinils.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl