“Šis ir “kreisais” ordenis.” Internetā par 5000 eiro tirgo Triju Zvaigžņu ordeni; tirgotājs atklāj valsts apbalvojuma izcelsmi

Nu ir laiki pienākuši – nav pat jāpakustina pirkstiņš vai jāizdara kas valstiski svarīgs, lai kļūtu par Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieri. Atliek tikai šķirties no visai prāvas naudas summas. Tieši šādu sašutumu pauž “Bez Tabu” skatītājs Edgars, kurš sludinājumu portālā pamanījis izliktu pārdošanā Triju Zvaigžņu ordeni.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • bauris

  bauris

  ŠODIEN VISS IR VILTOTS,pats nopirku ķina klapetu Nikolaja zelta monētu,tāpat vilto visas porcelāna figūriņas un porcelāna traukus!
 • hmm

  hmm

  varbūt pārdevējs par to lentīti īsti nezin ,vai viņam tāpat stāstīja nopērkot .Simts proc ,ka nav viltojums.Abalvojumi tika dāsni dalīti ,bet ar to nepaēdīsi .Nabadzība spiež tirgot ,pārpircēji uzvārās.Tas tāds nekontrolēts bizness ,iepērk caur sludinājumiem pa lēto "savām kolekcijām " un tirgo tālāk.Vid pa to laiku trenkā tantiņas ar ogu burciņu
 • Van Gogels

  Van Gogels

  Tātad ar šādu ordeņu "zaimošanu" mēs patiesībā, pēc gadiem 30, nonāksim tādā pat situācijā, kā tagadējie 9. maija "mieta" apmeklētāji. Uz valsts ieradīsies " prominentas" personas ar 3 zvaigžņu ordeņiem pie krūts... Vai tas ir pareizi sakarā ar valsts apbalvojumiem?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!