Šis ir astroloģiski sarežģīts laiks, kas turpināsies vēl vairākas dienas…

0 Komentāru
Šis ir astroloģiski sarežģīts laiks, kas turpināsies vēl vairākas dienas…

Lai arī astrologi jau iepriekš brīdinājuši, ka 1. septembrī Saules aptumsuma dēļ būs sarežģīts laiks un daži pat ieteica savas atvases uz skolu šajā dienā nevest, vecāki, lai arī ir par to informēti, bet neuzskata par pietiekamu iemeslu, lai atvases nevestu uz skolu. “Bez variantiem – 1. klase,” saka kāds tētis. Tāpat saka kāda skolotāja – variantu nav, ir 1. septembris un uz skolu ir jāiet. Šī ir svētku diena, ko nevar palaist garām. Sastaptie cilvēki arī saka – pagaidām diena ir izdevusies.

Astrologi mierina vecākus – 1. septembrī uz skolu jādodas, tomēr atzīst – nav dūmu bez uguns, jo  astroloģiskā situācija šobrīd ir sarežģīta. Turklāt pavisam drīz, 16. septembrī, būs arī Mēness aptumsums, tādēļ visas turpmākās dienas varētu būt ne tās labākās.

Šo laika posmu vēdiskie astrologi dēvē par karmisko tīrīšanu, kad aktivizējas mūsu problēmas. Cilvēkiem jāpievērš uzmanību, kādas problēmas tieši saasinās, jo šajā periodā tāpat no konfliktsituācijām nevarēs izbēgt. Tās varētu būt attiecības, veselība, nauda.

Piemēram, šajā laikā nevajag aizdot un aizņemties naudu, kā arī neiesaka slēgt nopietnus līgumus. Tāpat var saasināties slimības, par kurām cilvēki pat iepriekš nav zinājuši – tādēļ šis ir laiks, kad ir iespēja veselību savest kārtībā. Aptumsumu jāuzskata kā iespēju, kad izzināt un savest kārtībā tās jomas, kurās sakārtošana nepieciešama.

Foto

 

Skaties VIDEO!

0 Komentāru