Sešgadnieks Eliass galdniecībā sagatavo pārsteigumu dramaturgam Matīsam Gricmanim

Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

0 Komentāru

Eliasa tētis ir dramaturgs un scenārists Matīss Gricmanis, kurš darbojies gan leļļu teātri, gan ”Dirty deal teatro”, gan, piemēram, radījis scenāriju filmai ”Jelgava 94”, kā arī citiem mākslas darbiem. Šogad tētis un dēls pat iemūžināti vienā filmā.

Sešgadnieks Eliass gatavot pārsteigumu Tēva dienā uz koka apstrādes darbnīcu ieradies ar mammu Elizabeti. Darbnīcā ”Koki” viņu laipni sagaida darbnīcas saimnieks Miķelis, kurš piekritis Eliasam palīdzēt izgatavot pārsteigumu.

Tētim taps kastīte zīmuļiem un citiem rakstāmpiederumiem no oša. Kopā ar meistaru tiek nolemts kastīti veidot piecus centimetrus augstu.

Pārsteiguma gatavošanas laikā Eliass atklāj, ka viņa tētim patīk atpūsties, guļot dīvānā un izliekoties, ka ir aizmidzis, lai slepus varētu spaidīt telefonu. Tāpat Eliass norāda, ka tētim ļoti garšojot slepenie saldumi. Tētis izmantojot brīdi, kad Eliass nepamana, lai panašķotos ar paslēptiem saldumiem, taču gandrīz vienmēr Eliasam izdodas noskaidrot, ka viņa tētis ir apēdis kādu gardumu.

Skaties video un uzzini, ko dēls un tēvs viens par otru atklāj, kā arī ieraugi, kā Eliasam veicās ar pārsteiguma izgatavošanu un pasniegšanu.

0 Komentāru

Aktuālie Bez Tabu sižeti

"Tie “saltiņi” ātri ienāca modē!" taisnojas pie skolas Rīgā "pieķertas" skolnieces

Ārzemēs vakcinēti latvieši norāda uz iespējamu nepilnību vakcinācijas datos

Covid-19 sertifikātu viltošanas rūpals: tur aizdomās Lielvārdes ģimenes ārsti, Ogres slimnīcas darbinieki sagādājuši klientus

"Stipras sāpes, liela problēma. Un neviens...!" Liepājniecei atsaka visi uzrunātie zobārsti

"Lokdauna" laikā CSDD turpina apkalpot sarkanajā zonā; aicina nedrūzmēties

"Šoziem saslims teju visi nevakcinētie!" Būvfirmas priekšnieks veic statistikas datu analīzi

"Vai komandantstundā var iziet ārā uzpīpēt?" satraucas dzīvokļa iemītniece

Trīs bērnu mamma: Dzemdēt bija vieglāk nekā slimot ar Covid!

"Sajūta, ka esmu Brekte-2!" Latgalieša ābolu rakstos Krievija saskata nacisma slavināšanu

"Vajadzēs atbraukt, darījums tikai skaidrā naudā!" "Bez Tabu" pieķer mediķi, kas kolēģu grupā viltojusi Covid-19 sertifikātus

Jahtklubs Jūrmalā izbūvē žogu un atkārtoti bloķē tauvas joslu; vietējie pikti

Tikai katrs trešais Saeimas deputāta palīgs var uzrādīt Covid-19 sertifikātu