Sešgadnieks Eliass galdniecībā sagatavo pārsteigumu dramaturgam Matīsam Gricmanim

Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

Pievienot komentāru

Eliasa tētis ir dramaturgs un scenārists Matīss Gricmanis, kurš darbojies gan leļļu teātri, gan ”Dirty deal teatro”, gan, piemēram, radījis scenāriju filmai ”Jelgava 94”, kā arī citiem mākslas darbiem. Šogad tētis un dēls pat iemūžināti vienā filmā.

Sešgadnieks Eliass gatavot pārsteigumu Tēva dienā uz koka apstrādes darbnīcu ieradies ar mammu Elizabeti. Darbnīcā ”Koki” viņu laipni sagaida darbnīcas saimnieks Miķelis, kurš piekritis Eliasam palīdzēt izgatavot pārsteigumu.

Tētim taps kastīte zīmuļiem un citiem rakstāmpiederumiem no oša. Kopā ar meistaru tiek nolemts kastīti veidot piecus centimetrus augstu.

Pārsteiguma gatavošanas laikā Eliass atklāj, ka viņa tētim patīk atpūsties, guļot dīvānā un izliekoties, ka ir aizmidzis, lai slepus varētu spaidīt telefonu. Tāpat Eliass norāda, ka tētim ļoti garšojot slepenie saldumi. Tētis izmantojot brīdi, kad Eliass nepamana, lai panašķotos ar paslēptiem saldumiem, taču gandrīz vienmēr Eliasam izdodas noskaidrot, ka viņa tētis ir apēdis kādu gardumu.

Skaties video un uzzini, ko dēls un tēvs viens par otru atklāj, kā arī ieraugi, kā Eliasam veicās ar pārsteiguma izgatavošanu un pasniegšanu.