3 komentāri

Bez Tabu uzsāk jaunu rubriku raidījumā Novembra svētku Ekspotīcija – Mūsu vietas, mūsu cilvēki! Raidījums aicināja četrus Latvijā zināmus, foršu cilvēkus doties izzināt Latvijas novadus!

Atceroties vasaru, raidījums nolēma atkārtot projektu Bez Tabu Ekspotīcijas! Šoreiz uz tām aicināti netika visi televīzijas skatītāji un raidījuma fani, bet tieši četras Latvijas slavenības un viņu fani!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmajā Ekspotīcijā uz Zemgali Bez Tabu uzaicināja doties Dailes teātra aktieri Gintu Andžānu un viņa kvēlāko fani Madaru Šmiti!

Kā viņiem veicās, vai viņi tika līdz norunātajam galapunktam? Un, kas īsti šoreiz ir jādara Ekspotīcijas dalībniekiem, skaties korespondentes Baiba Runces sagatavotajā stāstā!

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl