91 komentārs
Seksīgi vai vulgāri? “Pirmajā skūpstā” sevi skaļi pieteikusi padsmitgadniece Aija

Šova Bez Tabu “Pirmais skūpsts” veidotāji iepazīstina nu jau ar astoto dalībnieci, šarmanto Aiju! Deviņpadsmit gadus vecā meitene no Rīgas ir gatava ar skūpstu iekarot kāda puiša sirdi!

Aijas dzīves moto: “Katru dienu dzīvot kā pēdējo!” Meitene ir apņēmības pilna, lai šo gadu pavadītu kāda fantastiska puiša apskāvienos. Sevi raksturo kā jauku, aktīvu un atvērtu trakām idejām!

Savā dzīves laikā piedzīvojusi divas nopietnas attiecības! Pirmās izjuka nesaderības dēļ, bet otrās, jo tika krāpta! Nevēlas sastapt neuzticīgu puisi un piedzīvot visus izdzīvotos pārdzīvojumus no jauna, tādēļ, viņasprāt, puisim jābūt saprotošam un iejūtīgam!

Meitenes kvēlākais sapnis ir labs darbs un, protams, nākotnē cer izveidot arī mīlošu un jauku ģimenes dzīvi. Šovā cer atrast puisi, kurš ir atklāts, atraktīvs, lai kopā varētu piedzīvot ekstrēmus un jautrus brīžu, jo Aijai nepatīk sēdēt mājās. Viņa labprāt, līdz ko ir iespēja, dodas atpūsties ārpus mājas!

Aijai ļoti patīk ceļot, apskatīt ko jaunu. Dullākais, uz ko meitene gatava parakstīties, ir vienalga kāda avantūra, kurā viņu vestu viņas mīļotais cilvēks!

Meitene nesmēķē, tādēļ nevēlētos, lai arī viņas puisi smēķē! Pret tetovējumiem gan Aijai nav iebildumi, jo pašai ir daži daiļdarbi uz ķermeņa.

Ar Aiju iepazīties un just līdzi būs iespēja jau 14. februārī šovā “Pirmais skūpsts” plkst. 19.35 kanālā TV3!

Foto

TOP komentāri

 • Karīna
  +5 +5 0

  Karīna

  Ka bērns ir miris tas taču ir tik nelietīgi! Kādai mātei jābūt lai ko tādu pateiktu par dzīvu dvēselīti!Kāds kauns!!
  Pati nesen vēl stāstīja,ka pagaidām negrib dot bērnu dārziņam,bet saka ka bērns jau sen miris!
  Cietsirde!!!!
 • Vīksne.
  +4 +4 0

  Vīksne.

  Lasu šos visus komentārus un vienkārši šausminos. Es šo meiteni nepazīstu , bet uzskatu ,ka publisko izķengāšanu neviens nav pelnījis, ja kādam ir pretenzijas ,tad ir jāmācās tās izteikt cilvēkam acīs. Neviens dzīvot Jūs nemāca, tātad nemāciet paši dzīvot citus. Ja cilvēks savā dzīvē apzināti ir pieļāvis kļūdas ,karma vienmēr nostrādā. Un Jums Aija es ieteiktu sazināties ar skaties.lv administrāciju lai izdzēš šos komentārus, vai liedz vispār rakstam kaut ko pievienot, tā ir cieņas aizskaršana. Cienīsim viens otru.
 • Aija Dembovska
  +4 +4 0

  Aija Dembovska

  Sabīne Svitiņa viss ir kārtībā, galvenais kā es neko nesāku.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl