Savos 84 gados gatavojas vieglatlētikas sacensībām! Amerikāņu omīte pārliecina par fizisku spēku un varēšanu arī sirmā vecumā

Diāna Logina

Autors: Diāna Logina

Bez Tabu raidījuma producente. Atbild par Bez Tabu saturu un komandas darbu.

Pievienot komentāru

Adīšana un kūku cepšana lai paliek citiem pensionāriem, Florence Mailere savos nu jau gandrīz 85 gados turpina cītīgi trenēties starptautiskajām vieglatlētikas sacensībām iekštelpās.

Florence šovasar gaidāmajās sacensībās Mehiko gatavojas startēt vairākās disciplīnās – tāllēkšanā, augstlēkšanā, 800 metru skrējienā un lodes grūšanā.

Florence Mailere

Florence Mailere
sportiste, 84 gadi

Tas ir izaicinājums, protams! Ir patiešām smagi jāstrādā, vajag būt labā formā, un tam ir jāatvēl arī laiks, bet man tas ļoti patīk! Tieši tāpēc, ka tas ir izaicinoši!

Sirmgalve atzīst, ka ar sportu ir bijusi uz tu visu mūžu – bērnībā daudz strādājusi pie tēta fermā, augstskolā aktīvi sportojusi, bet vēlāk pievērsusies arī ūdens slēpošanai un tenisa dubultspēlēm kopā ar vīru.

Pozitīvi, ka neveiksme sacensībās Florencei tagad būtībā ir neiespējama, jo viņa būs vienīgā dalībniece savā vecuma grupā – tātad ārpus konkurences! Turklāt ovācijas un skaļi aplausi gan sportistei garantēti. Būsim godīgi, viņas fiziskā sagatavotība un optimisms patiešām ir apbrīnas vērti!