Savdabīgā vilciņa dēļ pasaule jūk prātā! Uzzini, kāpēc to iecienījuši ne tikai bērni, bet arī viņu vecāki!

Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

21 komentārs

Aktuālas tendences dominē ne tikai modē, mākslā un grimā, bet arī bērnu rotaļlietās. Jau ilgu laika periodu par vienu no populārākajām rotaļlietām tiek saukts “fidget spinner”, kura dēļ traki ir iedzīvotāji arī Latvijā!

Ķīnas rūpnīcās par must have ražotāko preci kļuvis “fidget spinner” jeb tautā sauktais – savdabīgais vilciņš. Trakums ar to pārņēmis visu pasauli. Pati Ķīna nav izņēmums.

Ķīnas rūpnīcu īpašnieks Ruans Čuņluns stāsta, ka rūpnīcu darbiniekiem darba ir pilnas rokas!

“Visas rotaļlietas tiek momentāni izpārdotas, neatkarīgi no tā, cik tās ir saražotas. Šobrīd ražojam vairāk gultņu, kas ir galvenā rotaļlietas sastāvdaļa, lai pakāpeniski gūtu arī lielāku peļņu.”

Pēc ražotāju teiktā, rotaļlieta paredzēta virpināšanai pirktos. Tā spēj nomierināt, palīdz attīstīt koncentrēšanās spējas un nostabilizēt līdzsvaru. Iespējams, tieši tāpēc, rindā pēc rotaļlietas gaida ne tikai bērni, bet arī viņu vecāki!

Viena no pircējām Laura Makgauga, kura rindā pēc sava “fidget spinner” gaidīja kopā ar meitu, ir priecīga, ka šāda rotaļlieta ir izgudrota. Sieviete akcentē, ka bieži cilvēkiem grūtības sagādā dāvanu pirkšana jubilāriem. Šis jaunizgudrojums esot ļoti labs variants dāvanai gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Vilciņš pieejams dažādās krāsās un pat ar iebūvētām LED gaismām. Tā popularitāte ir augusi zibenīg i- pavasara sezonā ASV pārdoti jau 20 miljoni “fidget spinner” eksemplāru.

Foto

21 komentārs