Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

21 komentārs

Aktuālas tendences dominē ne tikai modē, mākslā un grimā, bet arī bērnu rotaļlietās. Jau ilgu laika periodu par vienu no populārākajām rotaļlietām tiek saukts “fidget spinner”, kura dēļ traki ir iedzīvotāji arī Latvijā!

Ķīnas rūpnīcās par must have ražotāko preci kļuvis “fidget spinner” jeb tautā sauktais – savdabīgais vilciņš. Trakums ar to pārņēmis visu pasauli. Pati Ķīna nav izņēmums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ķīnas rūpnīcu īpašnieks Ruans Čuņluns stāsta, ka rūpnīcu darbiniekiem darba ir pilnas rokas!

“Visas rotaļlietas tiek momentāni izpārdotas, neatkarīgi no tā, cik tās ir saražotas. Šobrīd ražojam vairāk gultņu, kas ir galvenā rotaļlietas sastāvdaļa, lai pakāpeniski gūtu arī lielāku peļņu.”

Pēc ražotāju teiktā, rotaļlieta paredzēta virpināšanai pirktos. Tā spēj nomierināt, palīdz attīstīt koncentrēšanās spējas un nostabilizēt līdzsvaru. Iespējams, tieši tāpēc, rindā pēc rotaļlietas gaida ne tikai bērni, bet arī viņu vecāki!

Viena no pircējām Laura Makgauga, kura rindā pēc sava “fidget spinner” gaidīja kopā ar meitu, ir priecīga, ka šāda rotaļlieta ir izgudrota. Sieviete akcentē, ka bieži cilvēkiem grūtības sagādā dāvanu pirkšana jubilāriem. Šis jaunizgudrojums esot ļoti labs variants dāvanai gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Vilciņš pieejams dažādās krāsās un pat ar iebūvētām LED gaismām. Tā popularitāte ir augusi zibenīg i- pavasara sezonā ASV pārdoti jau 20 miljoni “fidget spinner” eksemplāru.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl