Savas Latgales patriote! “X Faktora” Margarita pati raksta mūziku un vārdus dzimtajā latgaliešu mēlē

Roberts Blass

Autors: Roberts Blass

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš gatavs iedziļināties un risināt smagas situācijas un noziegumus. Ļoti rūpīgi iepazīstas un izvērtē pieejamo informāciju.

6 komentāri

Par ceturtā ”X Faktora” raidījuma absolūto skatītāju simpātiju kļuva 39 gadus vecā Margarita Kolosova no Rēzeknes novada.

Raidījuma Bez Tabu korespondents Roberts Blass ciemojās pie kolorītās Margaritas Latgalē! Dīva izpildīja pašas sacerētu dziesmu latgaliešu valodā! Sieviete atzīst, ka pati raksta mūziku, sacer dziesmas un spēlē ģitāru!

Šovam esot pieteikusies, lai pierādītu saviem pieciem bērniem, ka viņa to var! Bez Tabu sagatavoto stāstu par Margaritu skaties jau šo piektdien!

Uz ”X Faktora” skatuves Margarita izpildīja dziesmu ”Kaprīza meitene”, sajūsminot kā žūriju, tā publiku un izpelnoties trīs ”jā”. Atraktīvā sieviete izmantoja iespēju arī sirsnīgi patērzēt ar žūrijas ekspertiem, jo tāda vienkārši ir viņas daba.

Margaritas galvenais mērķis – pierādīt, ka uz skatuves ”X Faktorā” var mirdzēt ne tikai jaunas, trauslas Rīgas dāmas – ir sasniegts.

6 komentāri