Roberts Blass

Autors: Roberts Blass

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš gatavs iedziļināties un risināt smagas situācijas un noziegumus. Ļoti rūpīgi iepazīstas un izvērtē pieejamo informāciju.

6 komentāri

Par ceturtā ”X Faktora” raidījuma absolūto skatītāju simpātiju kļuva 39 gadus vecā Margarita Kolosova no Rēzeknes novada.

Raidījuma Bez Tabu korespondents Roberts Blass ciemojās pie kolorītās Margaritas Latgalē! Dīva izpildīja pašas sacerētu dziesmu latgaliešu valodā! Sieviete atzīst, ka pati raksta mūziku, sacer dziesmas un spēlē ģitāru!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šovam esot pieteikusies, lai pierādītu saviem pieciem bērniem, ka viņa to var! Bez Tabu sagatavoto stāstu par Margaritu skaties jau šo piektdien!

Uz ”X Faktora” skatuves Margarita izpildīja dziesmu ”Kaprīza meitene”, sajūsminot kā žūriju, tā publiku un izpelnoties trīs ”jā”. Atraktīvā sieviete izmantoja iespēju arī sirsnīgi patērzēt ar žūrijas ekspertiem, jo tāda vienkārši ir viņas daba.

Margaritas galvenais mērķis – pierādīt, ka uz skatuves ”X Faktorā” var mirdzēt ne tikai jaunas, trauslas Rīgas dāmas – ir sasniegts.

TOP komentāri

  • Jana
    +9 +9 0

    Jana

    Super sirsnīgi! Prieks par tādiem patiesiem un pozitīviem cilvēkiem, vēlu visu to labāko!!! :)
  • laura
  • Josh Richards

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl