Šarmantā Baiba Sipeniece-Gavare ļauj citiem ielūkoties savā garderobē

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Pieredzējusi TV3 "Bez Tabu" žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un problēmu risināšanā. Veido sizetus par dažādām tēmām. Rūpīgi iedziļinās katrā stāstā un rod risinājumus pat sarežģītām konfliktsituācijām. Palīdz novērst netaisnību.

1 komentārs
Šarmantā Baiba Sipeniece-Gavare ļauj citiem ielūkoties savā garderobē

Raidījumu un šovu vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare atzīst, ir ļoti paveicies, ka viņu pucējuši  Latvijas vislabākie tērpu mākslinieki. Visciešākā sadarbība izveidojusies ar mākslinieci Elitu Patmalnieci.

Baibai Sipeniecei-Gavarei ir simtiem tērpu, taču vien tagad sarīkota viņas pirmā īpašo skatuves tērpu izstāde. Tajā aplūkojami tērpi, kurus skatītāji redzējuši gan TV šovos, gan raidījumos, gan dažādos pasākumos. Ir pat pirmā kleita, kas tapusi sadarbībā ar tērpu mākslinieci Elitu Patmalnieci. Tas noticis aptuveni pirms divdesmit pieciem gadiem.

Baiba lepojas ne tikai ar Elitas Patmalnieces, bet arī ar tērpu mākslinieču Evijas Dāboliņas un Agneses Eidukas darinātajiem tērpiem. Skatuves tērpu Baibai ir tik daudz, kā pati smej, vajadzētu angāru, lai tos izrādītu. Izstādē ir vien paši nozīmīgākie.

Baiba atzīst, ka viņas privātā garderobe ir diezgan raiba, – krāsas izvēlas atkarībā no noskaņojuma un raidījuma, kurā filmējas. Ja tajā skatuves tērps ir spilgts, tad ikdienā valkā ko neuzkrītošu un otrādi. Daļu savu ikdienas un arī skatuves tērpu Baiba ziedojusi labdarībai, citus atdevusi draudzenēm, ar lielu daļu tērpu tiek aplaimota Baibas māsa, kurai ir līdzīga figūra.

Kā pateicību par darbu visām tērpu māksliniecēm Baiba dāvina pašas rokām veidotus ziedu pušķus. Baibas Sipenieces-Gavares skatuves tērpu izstāde tirdzniecības centrā “Domina Shopping” būs skatāma līdz pat 6. septembrim.

1 komentārs