Samanta Tīna: Esmu viena no, iespējams retajiem, jo nekad neesmu bijusi “Positivus”!

41 komentārs

Ar katru gadu vārds festivāls Latvijā aug kā sēnes lietus laikā – visus apmeklēt nudien nav iespējams! Arī daudzi Latvijā populāri dziedātāji atzīst, ka festivālus vasarā labprātāk neapmeklē!

Samanta Tīna

Samanta Tīna
nekad nav bijusi “Positivus” festivālā

Mums pašiem tā ikdiena sanāk tāda, ka mēs jau esam iekš visiem koncertiem un festivāliem, un sanāk, ka brīvo laiku Tu vēlies pavadīt mierā un klusumā ar saviem mīļajiem un tuvajiem! Īsti negribas tos festivālus.

Es varu pateikt godīgi – esmu viena no, iespējams retajiem, jo es nekad neesmu bijusi “Positivus” festivālā. Neesmu nekad to apmeklējusi! Bet es jūtu sevī šādu vēlmi augam, bet diemžēl arī šogad nesanāks paviesoties Salacgrīvā!

Bet vienu festivālu vasarā Samantai izdosies apmeklēt! Šo vasaru Latvijā populāri mūziķi ieskandina ar gaidāmā pašmāju mūzikas festivāla “Latvijas Pērles” skaņdarbiem!

Pats festivāls Dzintaru koncertzālē norisināsies trīs dienas – katra veltīta citam dzejniekam! Festivāla ietvaros vienmēr skanējušas iemīļotas un atpazīstamas dziesmas – latviešu mūzikas pērles, kuras visas vieno kāda tematika. Šogad festivāla programmā izvēlēti trīs izcili latviešu dzejnieki – dziesmu vārdu autori – Jānis Peters, Māra Zālīte un Guntars Račs.

Festivāla idejas autore un producente Elita Mīlgrāve apgalvo: “Latviešu tautas bagātība un lielākā vērtība ir dziesmas! Dziesmas mūs vieno, priecē un aizkustina. Un tieši dzejnieki ir tie, kas melodijām dod dvēseli – vārdus, kas ļauj mums apdziedāt visu skaisto, pārsteidzošo, paust savas jūtas, mīlestību, prieku vai skumjas.

Tāpēc ar prieku un skaistiem koncertiem vēlējos pagodināt trīs no dažādu paaudžu dziesmu tekstu dižgariem – dzejniekiem, kas ir radījuši tik daudzas dziesmu pērles, bez kuriem latviešu dziesmu krājumi nebūtu iedomājami.”

Festivāls “Latvijas pērles” augusta izskaņā jau ceturto gadu norisināsies Dzintaru koncertzālē!

Foto