67 komentāri
Saki hokejam JĀ! Pierādi, ka esi īsts hokeja fans un laimē braucienu uz Ķelni!

Konkurss ir noslēdzies un uzvarētājs tiks paziņots 18. aprīļa raidījumā Bez tabu! Paldies visiem par dalību un turam īkšķus par Latvijas izlasi Ķelnē! Protams, tu vari pārbaudīt savas zināšanas par Latvijas hokeja izlasi un mūsu fanu piedzīvojumiem līdzšinējos čempionātos arī tagad, aizpildot šo testu!

Nudien, tas nav nekāds aprīļa joks, bet gan īsts konkurss, kura uzvarētājs tiks pie grandiozas balvas – pilnībā apmaksāta brauciena uz šī gada Pasaules čempionātu hokejā Ķelnē, ko sarūpējis raidījums “Bez Tabu” un ceļojumu aģentūra “Travelart.lv”.

Ja tev patīk hokejs un esi Latvijas izlases fans, tad tev noteikti jāpiedalās šajā konkursā. Ir vērts pamēģināt, jo konkursa uzvarētāju sagaida gana iespaidīga balva – pilnībā apmaksāts brauciens divām personām uz pasaules čempionātu hokejā Ķeļnē. Un pilnībā apmaksāts nozīmē tiešām pilnībā apmaksāts brauciens – lidojums, pārbrauciens no lidostas uz viesnīcu un palikšana tajā, un, protams, arī biļetes uz Latvijas izlases spēlēm.

Vairāk ar konkursa noteikumiem vari iepazīties spiežot uz zaļās pogas!

Konkursa noteikumi

Tā kā hokeja čempionāts daudziem Latvijā ir kas vairāk par hokeja spēli, tad hokeja testā atradīsi jautājumus ne tikai par hokeju, bet arī par Latvijas fanu piedzīvojumiem līdzšinējos čempionātos!

Atceries – lai piedalītos konkursā, tev jāatbild pareizi uz visiem jautājumiem, bet, ja ar pirmo reizi nesanāk, nekas, jo testu vari pildīt vairākkārt. Konkurss norisināsies līdz 17. aprīļa 23.59! Savukārt uzvarētājus paziņosim “Bez Tabu” 18. aprīļa raidījumā!

Veiksmi!

1/10

Pieredzējuši hokeja līdzjutēji, pirms padzerties no piedāvātas minerālūdens pudeles, to piesardzīgi aposta. Kāpēc?

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl