“Šajos Ziemassvētkos modē pūdertoņi.” Mākslinieces Ievas Bondares ieteikumi dāvanu iesaiņojumam

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Pieredzējusi TV3 "Bez Tabu" žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un problēmu risināšanā. Veido sizetus par dažādām tēmām. Rūpīgi iedziļinās katrā stāstā un rod risinājumus pat sarežģītām konfliktsituācijām. Palīdz novērst netaisnību.

2 komentāri
“Šajos Ziemassvētkos modē pūdertoņi.” Mākslinieces Ievas Bondares ieteikumi dāvanu iesaiņojumam

Māksliniece Ieva Bondare uzskata, ka dāvana, kas nav iesaiņota, tā nav dāvana. Iesaiņojums ir ļoti svarīgs, un tam pievērš īpašu uzmanību.

Šogad visā pasaulē Ziemassvētku krāsa ir izsludināta pūdertonis, stāsta māksliniece Ieva Bondare. To varam ņemt vērā, izvēloties Ziemassvētku dāvanu iesaiņojuma krāsu. Pati katru gadu dāvanas iesaiņo citos toņos. Bijis gads, kad dāvanu iesaiņojums bijis melns ar zelta elementiem.

Māksliniecei ir ideja, ko realizēs, iespējams, jau nākamgad. Proti, ir smēlusies dāvanu iepakošanas idejas no japāņiem. Viņi tās iesaiņo daudzreiz lietojamās audekla, visbiežāk linu sedziņās vai dvielīšos, ko pēc izsaiņošanas var atkārtoti izmantot. Kad dāvanas saņēmējs lieto linu galda sedziņu vai virtuves dvielīti, allaž atceras dāvinātāju.

2 komentāri