1 komentārs
Saimniec, vai zināji? Veiksmes atslēga tavam Jāņu sieram izrādās ir marle! Kādu izvēlēties un, kā lietot?
Agnese Gulbe / LETA

Līgo svētki klāt! Visi esam satraukti par to, kā tad šodien svinēsim, ko celsim galdā un kā sagatavot visu mājas sieram, kā pīt vainagu, kā marinēt šašliku! Arī kāda raidījuma Bez Tabu skatītāja ir neizpratnē un viņa mums epasta vēstulē raksta:

Raidījums Bez Tabu devās pie kafejnīcas “Kairi Cafe” īpašnieces un galvenās konditores Maijas Kaires, kura pirms Līgo svētkiem daudz gatavo mājas sieru un, kurai ir sava īpašā recepte tam visam!

Video

Maija Kaire piebilst, ka marlei ir jābūt slapjai un, lai iegūtu apaļas formas siera rituli, jūs to varat likt bļodiņā. Vēl mazs noslēpums: no marles var rituļa augšpusē izveidot iedobi, un kad siers gatavs, tajā iedobē var salikt sviestiņu.

Kā pagatavot Jāņu sieru? Skaties video!

TOP komentāri

  • Bez Tabu
    0 0 0

    Bez Tabu

    Paldies Kairi café gardumu gatavotājai Maija Kaire par padomiem :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl