Sadzēra ar svešinieku melnās drānās un aizveda uz kapiem! Baiss spokus stāsts Leišmalē

Roberts Blass

Autors: Roberts Blass

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš gatavs iedziļināties un risināt smagas situācijas un noziegumus. Ļoti rūpīgi iepazīstas un izvērtē pieejamo informāciju.

Pievienot komentāru

Dažādas nebūšanas un nejēdzības, amizantas un aplamas situācijas – šo un daudz ko citu ikdienā fiksē “Bez Tabu” kameras acs. Tomēr reiz visai bieži stāstus par ikdienišķām situācijām “Bez Tabu” raidlaikā papildināja sižeti par mistiskām parādībām un spokiem. Mūsdienās šī baisā tematika ir nepelnīti piemirsta, tāpēc, sagaidot “Bez Tabu” 20 gadu jubileju, atminēsimies stāstu par ciemiņiem no viņpasaules Lietuvas robežas tuvumā. “Bez Tabu” raidījuma pirmsākumos galvenais “spoku mednieks” bija šodien populārais režisors Andris Gauja.

2004. gada augustā toreizējais “Bez Tabu” žurnālists Andris Gauja bija aizceļojis līdz Lietuvas pierobežai, Aizvīķu meža parkam Priekules novadā, kur vietējais iedzīvotājs un parka kopējs Egons Ķeružis stāstīja par parkā sastaptajiem viesiem no viņpasaules.

Egons
stāsta par ciemiņiem no viņpasaules

Gāja meitenīte ar apsietu lakatu, pakaļ gāja suns. Viņa nāca no vecās barona kapsētas un pēkšņi izgaisa.

Vietējais iedzīvotājs Egons stāstīja arī par vēl kādu nu ļoti baisu atgadījumu, ko esot piedzīvojis vietējais zemnieks. Zemnieks, braucot pajūgā, malkojis grādīgo dzērienu nelielā daudzumā. Dziras baudītājs uz pleca sajutis kaulainu roku. Pametis skatienu, acu priekšā pavēries kungs, tērpies melnās drānās un cilindrā. Svešinieks esot izrādījis interesi par dzērienu. Nelielo pudelīti iztukšojuši, svešinieks esot aicinājis zemnieku ciemos, lai turpinātu grādīgā malkošanu. Kā vēlāk izrādījies, baisais pudeles brālis zemnieku esot aizvedis līdz barona kapiem.

Egons
stāsta par ciemiņiem no viņpasaules

Tiklīdz zemnieks zemnieks saprata, kur nonācis, svešinieks izgaisa. Vienkārši pazuda.

Kā stāstīja Egons, pēc sastapšanās ar svešinieku zemnieks esot kļuvis neadekvāts.

16 gadus senajā “Bez Tabu” stāstā vietējais iedzīvotājs klāsta arī par citiem baisiem noslēpumiem, ko glabā Aizvīķu meža parks. Ja esi spoku stāstu cienītājs, noteikti noskaties sižetu un seko līdzi “Bez Tabu” 20 gadu jubilejai veltītajai raidījuma atmiņā palikušo stāstu rubrikai, kuru arī turpmāk papildināsim ar baisiem stāstiem par ciemiņiem no viņpasaules.