“Rupjš šofera pārkāpums!” Rīgas mikroautobusa pasažieris ziņo par pārsniegto cilvēku skaitu

Oļegs Visockis

Autors: Oļegs Visockis

4 komentāri

Ārkārtējā stāvokļa un valstī noteikto ierobežojumu laikā “Bez Tabu” saņem informāciju par dažādām nepieņemamām situācijām. Arī kāds Rīgas mikroautobusa pasažieris kļuvis par liecinieku acīm redzamam pārkāpumam.

Skatītājs norāda, ka uzņemtajā video redzams “Rīgas mikroautobusu satiksmes” (RMS) šofera rupjš Covid-19 ierobežojuma par atļauto pasažieru skaitu pārkāpums. Video autors arī piebilst, ka šis neesot izņēmums, bet gan ierasts skats 333. maršruta mikroautobusos pēcpusdienas reisā. Konkrētais video uzņemts 11.februārī ap plkst. 14.00.

Gogoļa ielā pie Centrāltirgus ir viena no 333. maršruta mikroautobusa pieturvietām. Un, kā norāda “Bez Tabu” skatītājs, tieši šajā pieturā iekāpj lielākā daļa pasažieru un dodas Ziepniekkalna virzienā.

“Bez Tabu” skatītāja uzņemtajā video redzams, ka vairāki cilvēki stāv mikroautobusa salonā, kas ir pretrunā izsludinātajiem ierobežojumiem.

RMS pārstāvji no komentāriem klātienē gan izvairās. Tomēr, pārbaudot video fragmentu, uzņēmuma darbinieki secina, ka filmēšana esot notikusi brīdī, kad pasažieri piecēlās kājās, lai izkāptu pieturā.

”Rīgas Mikroautobusu satiksme”

Stāvot kājās, rodas iespaids, ka salons ir pārpildīts, taču, skatoties video materiālu no cita rakursa, kur kamera filmē no mikroautobusa salona augšas, ir skaidri redzams, ka visi pasažieri sēž, ievērojot šaha principu. Neviens kājās nestāvēja.

Uzņēmums gan nenoliedz, ka vadītājs tomēr ir uzņēmis vairāk pasažieru nekā atļauts. Turklāt ar šoferi jau esot veiktas pārrunas, lai turpmāk rūpīgāk tiktu ievēroti noteiktie ierobežojumi.

Sociālajos tīklos gan klejo līdzīgas ainas, kas fiksētas autobusos, trolejbusos un tramvajos. “Rīgas satiksmes” pārstāve gan norāda, ka katrs no gadījumiem ir individuāls.

Ņemot vērā ārkārtējo situāciju un Covid-19 izplatību, Rīgas mikroautobusos esot būtiski samazinājies pasažieru skaits – vidēji 5 līdz 9 pasažieri vienā braucienā. Arī “Rīgas satiksme” fiksējusi strauju pasažieru skaita kritumu – no 400 000 līdz pat 180 000 darbdienā.

4 komentāri

Aktuālie Bez Tabu sižeti

"Tie “saltiņi” ātri ienāca modē!" taisnojas pie skolas Rīgā "pieķertas" skolnieces

"Vai komandantstundā var iziet ārā uzpīpēt?" satraucas dzīvokļa iemītniece

"Lokdauna" laikā CSDD turpina apkalpot sarkanajā zonā; aicina nedrūzmēties

Covid-19 sertifikātu viltošanas rūpals: tur aizdomās Lielvārdes ģimenes ārsti, Ogres slimnīcas darbinieki sagādājuši klientus

"Vajadzēs atbraukt, darījums tikai skaidrā naudā!" "Bez Tabu" pieķer mediķi, kas kolēģu grupā viltojusi Covid-19 sertifikātus

Jahtklubs Jūrmalā izbūvē žogu un atkārtoti bloķē tauvas joslu; vietējie pikti

"Sajūta, ka esmu Brekte-2!" Latgalieša ābolu rakstos Krievija saskata nacisma slavināšanu

Bijusī īrniece šokā, saņemot paziņojumu no tiesas, ka viņai ir sens parāds namīpašniekam

Kategoriski atsaka kompensāciju autovadītājam, kura mašīnai uzkrita koks

Tikai katrs trešais Saeimas deputāta palīgs var uzrādīt Covid-19 sertifikātu

Blogeris Pipars aicina ziedot piecgadīgās Betijas rehabilitācijai, iegādājoties viņa maiznīcā picu!

"Varēja beigties letāli!" Uzbrauc uz ietves, ietriecas skolas vārtos: avārija Salaspilī aktualizē gājēju apdraudējumu