Rūgts! Suņu kāzas Vudstokā – mīlestība, kas aizkustinās ikvienu dzīvnieku draugu!

1 komentārs

Kurš teicis, ka greznas kāzas, cēlais gājiens pie altāra un līgavas plīvurs ir tikai cilvēku privilēģija? Vudstokas dzīvnieku saiets Beverlihilsā, kas aizņēmies leģendārā mūzikas un mākslas festivāla nosaukumu, apliecina, ka tā nav! Suņu kāzas ir neatņemama festivāla sastāvdaļa katru gadu.

Visi jaunie pāri saposušies atbilstoši jaunākajām suņu modes tendencēm. Ir padomāts arī par ceremonijas muzikālo noformējumu un neizpaliek pat svinīgais zvērests, sauciens RŪGTS!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Šogad Beverlihilsā gredzenus mij 12 suņu pāru. Taču vēl simtiem četrkājaiņu te kopā ar saviem saimniekiem ieradušies, lai pozētu kamerām kā modeļi un rādītu apgūtos trikus kā cirka mākslinieki.

Festivāla apmeklētāju skaits pieaug ar katru gadu, un šogad tas jau pārsniedz piecus tūkstošus. Turklāt dzīvnieku festivāli ar nosaukumu Vudstoka jau vairākus gadus tiek rīkoti arī citos ASV štatos, Kanādā un pat Lielbritānijā.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl