Rūgts! Suņu kāzas Vudstokā – mīlestība, kas aizkustinās ikvienu dzīvnieku draugu!

1 komentārs

Kurš teicis, ka greznas kāzas, cēlais gājiens pie altāra un līgavas plīvurs ir tikai cilvēku privilēģija? Vudstokas dzīvnieku saiets Beverlihilsā, kas aizņēmies leģendārā mūzikas un mākslas festivāla nosaukumu, apliecina, ka tā nav! Suņu kāzas ir neatņemama festivāla sastāvdaļa katru gadu.

Visi jaunie pāri saposušies atbilstoši jaunākajām suņu modes tendencēm. Ir padomāts arī par ceremonijas muzikālo noformējumu un neizpaliek pat svinīgais zvērests, sauciens RŪGTS!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Šogad Beverlihilsā gredzenus mij 12 suņu pāru. Taču vēl simtiem četrkājaiņu te kopā ar saviem saimniekiem ieradušies, lai pozētu kamerām kā modeļi un rādītu apgūtos trikus kā cirka mākslinieki.

Festivāla apmeklētāju skaits pieaug ar katru gadu, un šogad tas jau pārsniedz piecus tūkstošus. Turklāt dzīvnieku festivāli ar nosaukumu Vudstoka jau vairākus gadus tiek rīkoti arī citos ASV štatos, Kanādā un pat Lielbritānijā.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl