6 komentāri
Rudens mošķu skaistumkonkurss! Iesūti savu darinājumu Bez Tabu izstādē un laimē balvu!
Paula Čurkste / LETA

Rudens ne tikai apgrezno Latviju, bet rudens ir arī ražas laiks! Īpaši Miķeļdienai katru gadu bērnudārza audzēkņi un pirmo klasīšu skolēni rūpīgi gatavojas un uz savu mācību iestādi nes pašizveidotus “Rudens mošķus”!

Mēs zinām, ka šī nodarbe pārsvarā tiek uzticēta vecākiem! Raidījums Bez Tabu vēlas apkopot jūsu foršos veikumus vienā galerijā! Piedalies “Rudens mošķu skaistumkonkursā” un tiec pie balvas!

Uzvarētājs!

Bez Tabu ir noskaidrojuši uzvarētāju! Vairāk lasi šeit! Apsveicam!

Balva!

Balvā restorāna visai ģimenei “Hercogs” dāvanu karte 50 eiro vērtībā. Balvas ieguvējs to varēs izmantot pēc izvēles vai nu restorānā Mārupē, vai Ķīpsalā!

Restorāna īpašnieks un šefpavārs ir Andris Rūmītis, kurš ir stažējies amerikāņu restorānā Itālijā un vienā no pasaules labākajiem restorāniem Francijā, kas apbalvots ar ”Michelin” zvaigznēm. Vairāk lasi šeit!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl