6 komentāri
Rudens mošķu skaistumkonkurss! Iesūti savu darinājumu Bez Tabu izstādē un laimē balvu!
Paula Čurkste / LETA

Rudens ne tikai apgrezno Latviju, bet rudens ir arī ražas laiks! Īpaši Miķeļdienai katru gadu bērnudārza audzēkņi un pirmo klasīšu skolēni rūpīgi gatavojas un uz savu mācību iestādi nes pašizveidotus “Rudens mošķus”!

Mēs zinām, ka šī nodarbe pārsvarā tiek uzticēta vecākiem! Raidījums Bez Tabu vēlas apkopot jūsu foršos veikumus vienā galerijā! Piedalies “Rudens mošķu skaistumkonkursā” un tiec pie balvas!

Uzvarētājs!

Bez Tabu ir noskaidrojuši uzvarētāju! Vairāk lasi šeit! Apsveicam!

Balva!

Balvā restorāna visai ģimenei “Hercogs” dāvanu karte 50 eiro vērtībā. Balvas ieguvējs to varēs izmantot pēc izvēles vai nu restorānā Mārupē, vai Ķīpsalā!

Restorāna īpašnieks un šefpavārs ir Andris Rūmītis, kurš ir stažējies amerikāņu restorānā Itālijā un vienā no pasaules labākajiem restorāniem Francijā, kas apbalvots ar ”Michelin” zvaigznēm. Vairāk lasi šeit!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 5

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl