Riskējot ar dzīvību, jaunieši Rīgā iekaro namu jumtus

Komentāri

14 un 15 gadus veci jaunieši pakļauj sevi riskam un rāpjas uz lielveikalu, pamestu ēku jumtiem.

Interneta vietnē Youtube popularitāti guvis, kāds pārgalvīgs jaunietis no Pārdaugavas. Kopā ar draugiem no 8. klases kompānija regulāri dodas uz dažādām jaunceltnēm, pamestām ēkām, kā arī uz apmeklētāju pilniem lielveikaliem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bez Tabu skatītājs vaicā:

Pēc dažu video noskatīšanās ir redzams, ka gan tirdzniecības centru apsargiem, gan iedzīvotājiem notiekošais neinteresē, bet rodas neizpratne, kā ir iespējams, ka tas viss tiek publicēts internetā, un nevienam nerūp šo bērnu drošība? Vai tas, ko viņi dara vispār ir atļauts? Un kam būtu par to jāatbild?

Bez Tabu ir zināms jaunieša vārds, kā arī skola, kurā viņš mācas, taču dažādu apsvērumu dēļ šī informācija netiks publicēta. Jaunietis stāsta, ka iedvesmojies no Krievijā uzņemtiem video un vēlās iegūt popularitāti.

Pārgalvīgs jaunietis, kurš riskē ar savu dzīvību

Esmu bijis daudzās ēkās, īsti neatceros. Staigāju pa stroikām. Man rakstīja komentārus, lai turpinu filmēt, to arī daru.

Skolas administrācija par savdabīgajām audzēkņu izklaidēm uzzina no Bez Tabu. Direktore nolēmusi sazināties ar skolēnu vecākiem un nosūtīt saites uz video. Tikmēr Rīgas pašvaldības policijā norāda, ka par šādām izklaidēm var nākties atbildēt.

Artjoms Kalacs, Rīgas Pašvaldības policijas vecākais inspektors

Jāvērtē vecāku atbildība, jo viņi, iespējams, nav pilnvērtīgi pildījuši bērnu aprūpes pienākumu- bērnā nav radījuši negatīvo attieksmi pret likumpārkāpumiem. Pamestajās ēkās nedrīkst atrasties. Atbildīgi arī ēku īpašnieki, kuriem jānodrošina, lai ēka nebūtu pieejama.

Jau drīzumā policisti viesosies ģimenes dzīvesvietā, lai pārrunātu jaunieša nodarbošanos.

Foto

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl