Rīgas autoostā uzdarbojas grupējums, kas apvārdo pensionārus un izmāna naudu

Vitauts autoostā pamanījis kādu sievieti, kura uzrunājusi gados vecus cilvēkus. Ja sarunas sākumā pensionāram novēlēts laimīgs 2020. gads, tad sarunas noslēgumā jau no seniora tiek lūgta nauda. Kā norāda aculiecinieks, sieviete izvēlas tādus sarunas biedrus, kuri ir pensijas vecumā vai arī nespēj sevi pasargāt.

Atpakaļ uz rakstu

9 komentāri

 • Par korektu attieksmi sabiedrībā

  Par korektu attieksmi sabiedrībā

  Tukums pilns ar čigāniem, un vairojās šie uz nebēdu jau ar balto rasi sajaukušies, džauru tabori apsēduši ne tikai Rīgu. Varbūt jāsāk vākt parakstus un, lai deportē uz viņu Romu zemi, tur lai vairojās ar savējiem un pesteļojās. 😉
 • Normis
 • Bjusais 2 grupas invalids

  Bjusais 2 grupas invalids

  mulku zeme uspideja saulite un sakas rosiba. Nav labuma bez launuma. Kamer neapcakaresi citu tevi apcakares.
 • ZANE

  ZANE

  KĀDA SŪDA PĒC TIE APSARGI TUR VAZĀJAS NORIJUSIES RESNI??? KĀPĒC IR KAMERAS??? SECINĀJUMS VIENS, UZPIRKTI😠😠😠😠😠!!!!!
 • Lasītāja

  Lasītāja

  Jā, arī es šo sievieti redzu regulāri. Tāpat kā tantiņu gaiši violētā mētelī,kura savas dienas vada no rīta līdz vakaram uz soliņa autoostā,ar tekstu*ziedojiet naudiņu*.
 • Lolita Ružāne

  Lolita Ružāne

  Sveiki visiem -varētu padomāt,ka autoosta ir vienīgā vieta, kur apgrozās šie čigāni ! Viņi diemžēl ir visur un visās pasaules pilsētās! Tas ,ka cilvēki paši ir lētticīgi un atbild uz viņu uzsākto sarunu nu piedodiet paši vien vainīgi ! Neviens jums ar varu neliek ar viņiem sarunāties ejiet garām un ignorējiet viņus! Diemžēl daudz ir redzēts,ka šie cilvēki ielaižās sarunās ar čigāniem un tad ātri vien ari atver savu maciņu nu un tālāk jau bilde skaidra čigānam jau tikai ir jāredz ,ka tev makā ir nauda!!!!!!!!!!!!!!!
  • Re kā!

   Re kā!

   Lolita,esi ļoti pareizi izteikusi savu viedokli! Paši ielaižas ar šo kontingetu un tad sūdzas ka izkrāpa.
 • Andrejs

  Andrejs

  Mam viens jautajums, nafiga autoosta nosēta ar videokamerām visos sturos ko tas nau pierādījums vi tik butaforijas tās ir
 • egons

  egons

  Autoostai buldozeri virsū, un nolīdzināt līdz ar pamatiem, lai nešķīsteņiem nebūtu kur patverties

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!