Ralfs Eilands: “Šī ir nerātnākā izrāde, kāda Latvijā bijusi!” Ar skaļu vērienu pieteikts jauns humora šovs

Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

2 komentāri

Iespēja par vīriešiem uzzināt visu. Tai skaitā to, ko labāk būtu nemaz nezināt- ar šādu intriģējošu devīzi pieteikts humora šovs “Labākā vecpuišu ballīte”.

Mūziķis Ralfs Eilands šovā iejutīsies īstena pilsētas puiša lomā, kuram lustīga uzdzīve un sievietes ir pavisam ikdienišķa parādība.

Eilands atzīst, ka tieši tas ir viņa lielākais izaicinājums – saprast, kā spēlēt vīrieti, kurš visu laiku iet izklaidēties un zina tikai to, kā koķetēt ar meitenēm. Tomēr viņš ir pārliecināts, ka šī būs nerātnākā izrāde, kāda Latvijā bijusi.

Kopā ar Ralfu visslepenākās vīriešu sarunas stāsta Karaliskā improvizācijas teātra jokdaris Nauris Brikmanis, kurš šovā tēlos Didzi.

Tēls, kurā viņš iejūtas, esot riktīgs čabulis no laukiem, kurš esot mazliet dīvains, taču priecīgs, jo pavisam drīz iestūrēs laulības ostā!

Nauris Brikmanis

Nauris Brikmanis
Karaliskā improvizācijas teātra dalībnieks

Ar to dīvainības pakāpi ir sarežģīti. Katru mēģinājumu kopā ar režisoru vienojamies- vot, šāds ir Didzis. Nākamajā mēģinājumā saprotam, ka nē, tomēr Didzis ir šāds. Grūti ir atrast to īsto Didzi un viņa tēlu.

Režisora pienākumus uzņēmies pildīt Jurijs Djakonovs. Tomēr pirms aktieris tam piekritis, viņam bijuši savi uzstādījumi.

Jurijs Djakonovs

Jurijs Djakonovs
Šova “Labākā vecpuišu ballīte” režisors

Es skaidri un gaiši pateicu- ja mēs dabūsim Nauri Brikmani, es esmu gatavs strādāt. Nauris ir viens no retajiem cilvēkiem, kurš šo materiālu tiešām var iznest.

Vēlāk sarunu gaitā ar Nauri abi nolēmuši, ka otrais cilvēks varētu būt Ralfs. Jurijs stāsta, ka mēģinājumos abi puiši bieži vien pārsteidzot pat vairāk nekā daži profesionāli aktieri, tomēr reizēm esot tā, ka Ralfs ar Nauri nesaprot lietas, kuras viņam šķiet pašsaprotamas. Taču Jurijs ir pārliecināts, ka gala rezultāts jebkurā gadījumā būšot interesants!

Kopumā skatītājiem būs iespēja redzēt sešas izrādes. Tostarp puiši viesosies arī Liepājā un Valmierā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl