Puse grupas “Tautumeitas” ir aizgājusi no darba! Šova “X Faktors” dēļ dalībnieki daudz ko upurē

Sabīne Svitiņa BT

Autors: Sabīne Svitiņa BT

Bez Tabu digitālā satura redaktore. Atbild par raidījuma satura izvietošanu interneta platformās.

26 komentāri

Grupas “Tautumeitas” dalībnieces uzskata, ka viņu izpildītās dziesmas autore Frīda ir iedvesma lielai daļai sieviešu un ar šo dziesmu meitenes vēlējās nodot vēstījumu visam daiļajam dzimumam – vairāk uzdrīkstēties un atļauties! Arī pašas grupas dalībnieces pašlaik ir uzdrīkstējušās spert nopietnu soli un šova dēļ ko upurēt! Puse no grupas “Tautumeitas” dalībniecēm aizgājušas no darba, lai pilnvērtīgi pievērstos šovam!

No darba aizgājis arī viens no šova favorītiem Arturs Gruzdiņš! Puisis savu pēdējo priekšnesumu sauc par piedzīvojumu, pašam tas viss bija kā atgriešanās pie bailēm un nedrošības, jo pirmo reizi uzstājoties viņam bija iestudēta horeogrāfija!

Nelielas bailes pirms šova piedzīvoja arī grupa “Kokie band”. Kā zināms, grupa parasti uzstājas sešu cilvēku sastāvā, taču šoreiz nācās iztikt bez Gustava, kurš kādu brīdi devies skoloties uz Somiju. Taču grupas biedri ķircinot saka, ka tam ir pavisam cits iemesls!

Toms Kursītis

Toms Kursītis
Grupas “Koukie band” dalībnieks

Pēc pagājušās nedēļas dziesmas “Where is the love?” Gustavs saprata, ka šis jautājums ir tiešām svarīgs, tādēļ viņš viņu aizdevās meklēt!

Diemžēl grupai nācās šovu pamest, tāpat kā dalībniekam Laurim Bergmanim! Šoreiz šova žūrijas pārstāvja Intara Busuļa komanda palika neaizskarta!

Kā jau visi mentori arī Intars saviem dalībniekiem katru nedēļu izvēlas dziesmas, kas, viņaprāt, viņiem visvairāk piestāv!

Intara Busuļa māceklis Edgars Kreilis šova tiešraides laikā svinēja savu dzimšanas dienu, un, kā pats atzīst, tie bija dubultsvētki! Viņu atbalstīt ieradās ne viens vien skatītājs!

Jāpiebilst, ka katra raidījuma tiešraidē 500 atvēlētās skatītāju sēdvietas ir izpārdotas un šovu skatīties klātienē vēlas daudzi!