Sabīne Svitiņa BT

Autors: Sabīne Svitiņa BT

Bez Tabu digitālā satura redaktore. Atbild par raidījuma satura izvietošanu interneta platformās.

4 komentāri

Vakar, ja skatījāties, tad noteikti redzējāt, cik saspringts bija pirmais krēslu izaicinājuma raidījums šovā “X faktors” – varētu teikt, ka trillera cienīgi notikumi bija vērojami šovā! Un šī visnotaļ grūtā izvēle jeb lēmums bija jāizdara grupas “Prāta Vētra” producentei Aijai Auškāpai!

Bez Tabu devās pie Aijas Auškāpas ciemos, lai saprastu, vai šovs netraucē viņas ikdienai! Lai arī cik balvas nerotātu grupas “Prāta Vētra” skapja augšu, Aija smej, ka vietas tur vēl ir daudz un ikdienā tiek cītīgi strādāts, lai tiktu sasniegti visi izvirzītie mērķi!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aijas ikdienu varētu raksturot vārdi – universālais kareivis, jo viņa paspēj ne tikai sakārtot visus papīra darbus birojā, bet arī izbraukt visādās darīšanās ārpus tā, ģenerēt jaunas idejas un tagad arī izauklēt savu “X faktors” četrotni!

Savu piedalīšanos šovā “X faktors” žūrijā Aija raksturo kā kāpšanu kalnā – ir uzlikts jauns dzīves mērķis, kas jāsasniedz! Taču ārpus visām ikdienas nodarbēm Aija spēkus smeļas sporta zālē!

Menedžere savā plānotājā ir atzīmējusi sporta kluba apmeklējumu trīs reizes nedēļā, bet, ja sanākot aiziet vismaz divas reizes, ir ļoti priecīga! Kad vaicājam, ko darītu, ja beidzot būtu no darbiem brīva visa diena, Aijas atbilde ir skaidra!

Turpmākos notikumus šovā Aija raksturo kā sadarbību starp visām iesaistītajām pusēm, lai rezultāts būtu baudāms. Viņa centīsies ietekmēt to, kādas dziesmas tiks piemeklētas viņas atlasītajai četrotnei! Jo, viņasprāt, kombinācija dziedātājs un dziesma ir viens no svarīgākiem faktoriem!

TOP komentāri

  • Egita Steine
  • Laura Krastiņa
    +3 +3 0

    Laura Krastiņa

    Žēl,ka Futbolisti izsēdināja, viņai ir fantastiski skaista balss... ! ❤ 😭 tas vienīgais sarūgtināja ļoti!
  • Anda Zahovska

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl