Policijas priekšnieks ar dienesta auto brauc talkot uz savu īpašumu

Īpašums atrodas Kocēnu novada Dikļu pagastā. Ierašanās brīdī īpašumā redzams vien rejošs suns. Ēka ir nolaistā stāvoklī, taču apkārt esošā teritorija ir sakopta, arī malkas krājumi ziemai sagatavoti.

Atpakaļ uz rakstu

85 komentāri

 • Viss chill

  Viss chill

  Šis sižets bija pilnīgi nevietā, bet kādam jau gribas paspīdēt kameras priekšā kad pašam "mēsli" pie kājām līp. J.Kaibe ir labs pašvaldības policists, beidzot Dikļos ir normāla kārtība un lietas tiek risinātas uzreiz kad tas ir nepieciešams. Bet te vienam likuma pārkāpējam, kam ....pilna .... sagribas pagozēties kameras priekšā. Būtu nu skatījies pas uz sevi Kaspars. Atradies te Dieva dāvana balts un pūkains. Laikam kārtējos sūdus sataisījis, J.Kaibe uz to attiecīgi rīkojies un nu čalim vajag kaut kā ieriebt. Bet tas jau normāli viņam. Un nodokļus maksā arī pats J.Kaibe tā kā Tu Kaspar vispār paklusē, jo savā mūžā ne vienu reizi neesi maksājis nodokļus par sevi. Bet ko gan maksās ka pirksti tik pat gari kā mute.
 • Iedz
 • Tas

  Tas

  Nenosodu policistu ka viņš ir vēlējies sev uzlabot apkārtējo apkārtni. Drīzāk nosodītu tos kuri viņam maksā tik zemu algu lai viņu visu laiku nosodītu. Labāk visi šie cilvēki kas domā sliktas lietas lai iet ieskrieties. Kolīdz paaugstinātu algu arī darba kvalitāte uzlabotos. Vainoja valdību nevis cilvēki kas tikai vēlas sev labāk.
  • ...

   ...

   Zema alga? Tu smejies?
   Pašvaldības policijas priekšnieka vietnieks 1199,39 alga. Tā tad J.Kaibe saņem vairāk jo ir pašvaldības policijas priekšnieks.
   Vari piemaksat pats no savas kabatas. Citi pa 500 eiro algu braukā uz darbu un tāpat dzīvo.
   Davai tad lielie dirseji vacat parakstus lai paceļ Kaibem algu. Pie viena pacelsies nodokli jo nepietiks algām. Tad paskatīsimies ko dirsisiet.
   Labāk lai Jobana smirdīgā valdība padomā par bērniem kam vairāk vajag. Blin visi tik gudri dirs kā pilnīgi riebjas.
 • diklis
 • Joe

  Joe

  Kaibe IR LIELAAKAIS LOHS KAADS REDZEETS...
  PRIDURAKS JOBANAIS...
  salauzt kājas un seju
 • XXX
  • ..

   ..

   Darba mašīna nav dienesta auto.
   Darba mašīnu uztur darba devējs. Dienesta auto uztur pašvaldība par nodokļu maksātāja naudu.
   Tas ir divas atšķirīgas lietas.
   Es ari ikdienā Prāgā parvietojos ar darba mašīnu. Privātās darīšanās kad braucu tad pats leju degvielu. Kāpēc mums nodokļu maksātājiem būtu jāuztur dienesta auto? Ļoti vienkārši, lai menti varētu braukāt savas darīšanās. Tāda nu ir tā Latvijas nodokļu sistēma. Nav brīnums ka daudzi uzņēmēji reģistrē firmas Igaunijā un Lietuvā jo tur šāds bardaks nenotiek. Un nodokļu sistēma ir sakārtota.
 • Jānis

  Jānis

  Un tā mums valstī notiek no maziem ierēdņiem līdz pašai augšai. . . . saņem normālu atalgojumu un vēl izmanto pa maksimumu savu dienesta stāvokli personīgajām vajadzībām un mēs kā idioti par to visu maksājam.
  • ..

   ..

   Superiga nodokļu sistēma.
   Starpcitu ja kāds grib aizbraukt no Latvijas tad varu nodrošināt darbu Vācijā ar bezmaksas dzīvesvietu un ceļu uz Vāciju apmaksasu. Vismaz nebūs jāmaksā nodokļi Latvijā 😆.
 • Raivo

  Raivo

  Ejat D*#st ar savu video, netaisos es diseiblot reklāmu bloķētāju, es drīzāk jūsu stulbo lapu nobloķēšu auni ar savām reklāmām
 • Kaspars

  Kaspars

  Noteikti vārds tam Kasparam mainīts. Viņam noteikti ir kauns par sevi, ka ir tāds stukačs. 1940.gadā tāds Kaspars noteikti rakstītu uz NKVD un palīdzētu stādīt izsūtāmo sarakstu. Skauģis, stukačs.
  • Jānis

   Jānis

   Un tā mums valstī notiek no maziem ierēdņiem līdz pašai augšai. . . . . izmanto visi kam nav slinkums un pa maksimumu savu dienesta stāvokli personīgajām vajadzībām un mēs kā idioti par to visu maksājam.
 • .....

  .....

  Tu Aivi varēji visiem tiem cilvēkiem pateikt acīs to ko raksti te. Diezvai saņemtos to izdarīt. Bail ka purnu nedabūsi.
  • Kaspars

   Kaspars

   Tam Aivim drosmes nepietiek. Bet agri vai vēlu nākas atbildēt par saviem vārdiem. Aivis māk tikai par vietējiem nosudzet Kaibem. Kā jau sāka caur internetu muldet nav māksla. Varbūt dzērumā viņam parādīsies drosme kaut ko acis pateikt jo viss ko viņš šeit raksta ir reāla dzeraja fantāzija. Tie kas iedod Aivim iedzert tad būs draugi bet pārējie ir niecibas utt kā viņš šeit raksta. Tā kā es alkoholu nelietoju tad nevaru piedāvāt iedzert. Bet jāsāk laikam dzert un uzcienat Aivi. Tad būšu arī viņam labs draugs😆.
   Vecim ap 50 gadiem gandrīz bet raksta ka pusaudzis.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!