Pludmales volejbolista Mārtiņa Pļaviņa sieva Liene ar meitām iesaka veselīgu našķu idejas skolai

Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

0 Komentāru

Pludmales volejbolista Mārtiņa Pļaviņa sieva Liene Pļaviņa ir aktīva dzīvesveida piekritēja un ikdienā ģimenei izvēlas gatavot veselīgu un sabalansētu maltīti. Lai sākoties septembrim, arī meitas skolā ēstu pilnnvērtīgi, mamma katru dienu atvasēm līdzi sagādā veselīgu uzkodu trauciņus.

Lienes Pļaviņas ģimenē aug divas skolnieces – vecākā meita Keita septembrī ies piektajā, bet Eva mācības uzsāks pirmajā klasē! Tikmēr jaunākā meita Elīza ar nepacietību gaida atgriešanos bērnudārzā. Keita jau zina, ka atsākoties skolai, atsāksies arī mammas gatavotie uzkodu trauciņi, kurus Liene meitai katru dienu sagādā līdzi – šogad gardi labumi gaida arī pirmklasnieci Evu.

Keita
mācības uzsāks piektajā klasē

Parasti ir dārzeņi, maizīte ar sieru un gaļu un kāds saldumiņš – biezpiena sieriņš vai konfekte.

Liene stāsta, ka iepriekšējā vakarā meitām pavaicā, kādas uzkodas viņas labprāt vēlētos redzēt trauciņos. Visbiežāk meitas izvēlas ēst dārzeņus – gurķus, tomātus, papriku. Arī augļi ir iecienīti un vienmēr neizpaliek arī kāds salds našķis.

Arī uztura speciāliste Lizete Puga piekrīt, ka viss vienkāršais arī ir tas pats labākais – svaigi augļi, rieksti, kāda maizīte vai dārzeņi arī būs labākais uzkodu variants.

Lizete Puga
uztura speciāliste

Saistībā ar uzkodām jāskatās arī līdzi, lai to nebūtu par daudz, jo nereti uzkodas ir par daudz!

Tāpat rudens sezonā Pļaviņu ģimene iecienījusi sulu spiešanu, starp citu, meitenes nesmādē arī citronu sulu! Liene meitām jau no bērnības piedāvājusi nogaršot augļus un dārzeņus bez kuriem šobrīd viņas nevar iedomāties savu pusdienu vai vakariņu šķīvi. Savukārt, brokastīs ģimene iecienījusi baudīt dažādas putras, kurās pievienots zemesriekstu sviests!

0 Komentāru