Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

Komentāri

Uz vienu pasaules čempionāta spēli ierasties ar limuzīnu – tāda jau vairākus gadus ir Īrijas latviešu hokeja fanu tradīcija. Šogad līdzjutēji mērķējuši augstāk un noīrējuši autobusu!

Īrijas latviešu bariņam pievienojušies citi līdzjutēji, tāpēc arī meklēts gana ietilpīgs transportlīdzeklis. “Partybusā” līksmoja latviešu hokeja līdzjutēji no Īrijas, Anglijas un Latvijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Fani “Partybusā” sagaidīti ar sarkano paklāju un pat bārmeni, kas pasniedz atspirdzinošus dzērienus. Līdzjutēji piestāja arī Reinas krastā, lai vienotos kopīgā dejā!

Lielākā svinēšana notiek vakaros, šogad latvieši Ķelnē līksmo īru krogā. Ķelnes Četru baltu kreklu organizētājs Nomunds Jakušonoks paskaidroja, ka īru krogs ir viens no lielākajiem Ķelnes bāriem, un latviešu fanu ir tik daudz, ka bija jāizvēlas platības ziņā lielākā “tusiņu” vieta.

Vienīgais mīnuss, ka Ķelnes “Četri balti krekli” atrodas salīdzinoši tālu no arēnas, Reinas otrā krastā.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl