Komentāri

Viens sabiedrībā zināms cilvēks un viens viņa kvēlākais fans tiek izsēdināti nezināmā un maz apdzīvotā vietā. Abiem pašu spēkiem jātiek līdz kādam ļoti populāram tūrisma objektam! Katra Bez Tabu svētku ekspotīcija izvērtās pilnīgi citādāka – vieniem paveicās, uzreiz nostopējot automašīnu, citiem nācās garu ceļa posmu mērot kājām, turklāt augstpapēžu apavos!

Pirmās, Zemgales ekspotīcijas dalībniekiem aktierim Gintam Andžānam un viņa fanei Madarai Šmitei ļoti paveicās. Jau trešās nobalsotās automašīnas šoferis bija ar mieru abus aizvest līdz pašai Rundālei, lai gan pats tik tālu nemaz nedevās.

Pateicībā par tālo ceļa posmu – 60 kilometriem, šoferītis no labumu somas saņēma vafeļu torti Vāverīti. Rezultātā abi Rundāles pils pagalmā ieradās stundas laikā!

Foto

Ja Gintam un Madarai likās, ka nonākuši pilnīgi neapdzīvotā vietā, tad jāsaka, ka Parūķī vismaz bija asfalta ceļš un autobusa pietura, to nevarētu teikt par pārējo ekspotīciju sākuma punktiem.

Autosportists Reinis Nitišs kopā ar aktieri Paulu Iklāvu tika atstāti Cēsītēs. Tuvākajā apkārtnē bija viena māja, un, par laimi, abiem izdevās pierunāt automašīnas šoferi aizgādāt viņus līdz šosejai.

Tālāk puiši uzzināja, cik grūti klājas stopētājiem, jo neviens autovadītājs neapstājās, lai izpalīdzētu. Abu vīru ekspotīcija izrādījās visilgākā, apmēram piecas stundas, jo gana ilgu laiku pavadīja kādas saimnieces dzīvoklī, dzerot tēju un ēdot maizītes.

Foto

Trešās ekspotīcijas dalībniekiem Zanei un Vilim Daudziņiem tika interesantākā nosaukuma sākuma punkts. Viņi tika izsēdināti Zelta Dibenā, no kurienes bija jānokļūst līdz Aglonas bazilikai!

Abiem palaimējās ar lieliskiem lakapstākļiem, viņi arī bija vienīgie, kuru somā bija piemērots ciema kukulis Latgales kaķiem. Aktieru pāris līdz Aglonai tika gana ātri – trīs stundu laikā.

Foto


Viennozīmīgi visvairāk kājām nosoļoja ceturtās ekspotīcijas dalībnieki – aktieris Gints Grāvelis un fane Maija Lukaševica, kura, starp citu, Kurzemē viesojās augstpapēžu apavos!

Gints, pats būdams kurzemnieks, pārliecinājās, ka teiciens par kurzemnieku lepnību nav radies tāpat vien! Sākuma punkta – Mordangas apkārtnē dzīvojošie pat neapstājās aprunāties, aizbildinoties ar laika trūkumu!

Beigu beigās abi tomēr tika līdz Kuldīgai, ļoti jautrā kompānijā, pa ceļam cienājoties ar Prozit konfektēm.

Foto

Lasi vēl