1 komentārs
“Pie ūdens jebkur!” Ventspilnieks Madars Apse bez jūras dzīvot nespētu!

Slavenais ventspilnieks un skeitbordists Madars Apse savu dzīvi bez jūras nespēj iedomāties. Tā kā viņa darbs pārsvarā ir ārzemēs, arī atrodoties citviet, viņš kā obligātu uzdevumu uzskata gājienu līdz pludmalei! Kā pats atzīst, prom no jūras dzīvot nespētu!

Lūgts nosaukt konkrētu vietu, kas viņam ir visiecienītākā jūras krastā, tad tādas neesot. Viņu uzrunā pilnīga visa Latvijas piekraste un, protams, arī kāpas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pats savulaik devies pārgājienā no Ventspils līdz pat Užavai! Pats pārgājiens ildzis tikai piecas stundas, bet tomēr tā bija visa diena, kas tika pavadīta jūras krastā.

Madaru priecē, ka Ventspilī ir izveidots piejūras parks, kas ir arī ļoti piemērots bērniem. Tajā ir iespēja gan spēlēt volejbolu ar draugiem, gan arī turpat nopeldēties akvaparkā! Vislabākās atmiņas no ūdens parka ir par laiku, kad tajā notika ballītes un tika spēlēta mūzika!

Madars Apse un ūdens ir kā roka ar cimdiņu. Tādu viņu pazīst arī viņa komandas biedri! Kāpās parasti Madars gan metā kūleņus, gan slēpjas no vēja un pavada laiku netraucēti!

Arī pēc “Ghetto Games” pasākumiem Madars kopā ar skeiteriem vienmēr sanāk kopā un svin notikušās sacensības, naktī esot pie jūras!

Foto

Bez Tabu “Ekspotīcijā 2017” šo sestdien dosies uz Jūrkalni – vietu, kur agrāk bija Rīvas ciems! Kā galamērķis ir skaistais Jūrkalnes stāvkrasts, kur tiks gatavota arī ugunskurā vārīta zupa! Labas emocijas, smiekli, jautrība, pastaiga, sarunas un labi pavadīts laiks – viss, kas brīvdienām ir nepieciešams!

Piesakies Bez Tabu “Ekspotīcijai” uz Jūrkalni arī Tu!

  • Ja ar tevi kopā brauc vairāki cilvēki, tad uzraksti viņu vārdus, uzvārdus un kontaktinformāciju šeit.

Lauciņi, kas apzīmēti ar *, ir jāaizpilda obligāti!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl