“Pie manis nebūs jāstrādā – tikai jāizklaidējas!” Šova “Saimnieks meklē sievu” varoņi atklāj, kādas saimnieces vēlētos

Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

4 komentāri

Pirmdien, 17. jūnijā, kanālā TV3 būs skatāma jaunā šova “Saimnieks meklē sievu” sezona. Saimnieki no visas Latvijas pulcējušies norunātājā fotosesijas vietā, lai uzņemtu bildes, no kurām dāmām būs jāizvēlas, kuru no saimniekiem uzrunāt.

Ilmārs no Vidzemes gaidāmo šova “Saimnieks meklē sievu” fotografēšanos uztver nopietni, tāpēc nevar izvēlēties, kuru no tērpiem labāk vilkt.

Ilmārs
piedalās šovā “Saimnieks meklē sievu”

Gribas būt saldajam, bet mani pārtaisa par kaut kādu pelēko. Imidžam pietrūkst rozā krāsas.

Ilmāru šovā dēvē par moderno saimnieku. Viņam darbs kaulus nelaužot – esot vien uz pusstundu lopi katru dienu jāaizbrauc apraudzīt. Tāpat esot pieradis vēlu ietu gulēt un agri celties, tomēr dāmas dēļ būšot gatavs savu režīmu mainīt. Šovā vēlētos atrast simpātisku un sportisku meiteni.

Pretēji Ilmāram saimnieka Vitālija ikdiena paiet vienos darbos – viņš strādā celtniecības sfērā un nenoliedz, ka dāmām būs jāstrādā. “Šogad gribu uzcelt garāžu pie mājas, tāpēc būs jāpalīdz,” atklāj Vitālijs.

Piesakoties šovam, Vitālijs saņēmis vēstules no bijušajām sievietēm, tāpēc ir pārliecināts, ka arī viņas saimniekam rakstīs vēstules. Uz saimniecību vēlētos aicināt gudru meiteni, kura būs gatava strādāt un palīdzēt saimniecībā.

Rakstīt vēstules aicina arī saimnieks Oskars no Latgales, kura ikdiena ir raiba – viņš režisē dažādus pasākumus un teātra lugas, pats arī dejo un dzied, kā arī audzē vistiņas, tītarus un trušus – tieši savu aizņemtību sauc par iemeslu, kāpēc līdz šim nav izdevies atrast mīļoto sievieti.

Oskars
piedalās šovā “Saimnieks meklē sievu”

Pie manis nebūs jāstrādā – tikai jāizklaidējas, jo ravēšanu uzskatu par izklaidi. Kā saka – nebūs jārok ar lāpstu!

”Saimnieks melē sievu” iepazīšanās raidījumu skaties pirmdien, 17. jūnijā, pulksten deviņos vakarā, kanālā TV3!