Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

Komentāri

Spēles labākais spēlētājs – vārtsargs Elvis Merzļikins – pēc grūtās spēles pret Zviedriju atzina, ka nav viegli, bet tas neesot attaisnojums. “Es zināju, ka man būs jāspēlē daudz, pēdējos spēkus dodu šīm spēlēm, un tad jau būs vasara un brīvlaiks,” pēc spēles sacīja Elvis.

Vārtsargs pēc spēles arī pateicās Latvijas līdzjutējiem par atbalstu, jo zālē fani skaļi kliedza Elvja vārdu! Bet viss vēl esot priekšā, un nekas nav zaudēts! Elvis sargājis izlases vārtus četrās spēlēs pēc kārtas, galvenais treneris Bobs Hārtlijs pēc spēles preses konferencē pieļāva, ka Elvis varētu nospēlēt visas čempionāta spēles.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl