Pēc šķiršanās ar sievu vīrietis apmetas uz dzīvi savā automašīnā!

3 komentāri
Pēc šķiršanās ar sievu vīrietis apmetas uz dzīvi savā automašīnā!
Foto: Ekrānuzņēmums

Bez Tabu skatītāji ziņo, ka pie kādas ēkas Rīgā centrā manīts ķiršu krāsas auto, kurā uz dzīvi apmeties kāds vīrietis. No rītiem viņš aizdodas sev vien zināmā virzienā, bet vakara pusē atgriežas un nakšņo spēkratā. Skatītāji neizpratnē – vai tā drīkst?

Kad ierodamies attiecīgajā adresē Ieriķu ielā, vīrieša uz vietas nav. Redzam, ka tik tiešām auto salonā iekārtota guļvieta. Tur redzamas arī vairākas drēbju kārtas. Spēkratam sen beigusies tehniskā apskate.

Tā kā saimnieka blakus nav, sākam taujāt apkārtējo māju iedzīvotājiem, ko tie zina stāstīt. Dzirdam apliecinājumu, ka spēkrats te uzradies jau gada sākumā un ka tajā tiešām dzīvo vīrietis, visticamāk, nelatvietis.

Foto

Daudzi iedzīvotāji neko nezina, kas viņš tāds un kā te gadījies, līdz beidzot kāda kundze mums pastāsta, ka sākotnēji vīrietis dzīvojis blakus mājā pie kādas sievietes. Viņa pat norāda stāvu, kur dāma meklējama.

Nākas gaidīt, līdz kāds mūs ielaiž kāpņu telpā. Zvanām pie dzīvokļa durvīm, tās atver kundze gados. Esam trāpījuši desmitniekā. Sieviete pastāsta, ka vīrietis ir no Azerbaidžānas un kādu laiku dzīvojis kopā ar viņas meitu znota statusā.

Pēc ģimenes strīda vīrietis izdzīts uz ielas. Ar asarām acīs viņa stāsta, ka vīrietis ir lāga cilvēks. Ik pa brīdim pat viņu pabarojot, ļaujot nomazgāties un sakopt drēbes. Pēc viņas teiktā var nojaust, ka vīrietim savulaik nozagti dokumenti, kurus tagad gatavojoties atjaunot, lai varētu meklēt darbu. Kā ar viņu sazināties, sieviete nezina.

Rīgas pašvaldības policija arī ir saņēmusi signālu par šo adresi. Sabiedrisko attiecību vadītājs Toms Sadovskis komentē situāciju:

Likumsargi ir bijuši pārbaudēs, taču pašlaik nav izdevies uz vietas satikt automašīnas īpašnieku. Ir konstatētas pazīmes, ka kāds dzīvo šajā automašīnā, bet ar likumu tas nav aizliegts. Policijas darbinieki apkārtnē nav konstatējuši cita veida pārkāpumus, kuri būtu saistīti ar apkārtnes piesārņošanu.

Viņš piebilst, ja iedzīvotājiem auto traucē, jāraksta iesniegums policijai. Ja netraucē, pārkāpuma nav. Varas iestādes pārstāvis sola, ka pēc Bez Tabu vizītes šī adrese tiks apsekota atkārtoti.

Video