“Paziņas mani nepazīst, ja nepasveicinu,” atklāj šova ”Operācija: Jauna dzīve” dalībnieks Renārs

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

TV3 Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un dažādu problēmu risināšanā.

Pievienot komentāru
“Paziņas mani nepazīst, ja nepasveicinu,” atklāj šova ”Operācija: Jauna dzīve” dalībnieks Renārs

Ekstrēmo pārvērtību šova ”Operācija: Jauna dzīve” dalībnieks Renārs stāsta, kā mainījusies dzīve pēc grandiozām pārvērtībām. Paziņas pat nepazīst.

Ekstrēmo pārvērtību šovs ”Operācija: Jauna dzīve” dalībnieks Renārs no Valmieras ir viens no laimīgajiem, kuram šova laikā jau tika veiktas ekstrēmas pārvērtības.

Renāram jau no bērnības ir bijušas problēmas ar zobiem un trūka astoņu zobu, kas tika izrauti. Otra Renāra nepilnība bija liekais svars, ar ko viņš cīnās jau kopš sešu gadu vecuma, taču viņam bija izdevies pēdējo divu gadu laikā nomest vairāk nekā 40 kilogramus. Tam bija nepatīkamas vizuālas sekas, proti, vairāki kilogrami nokarenas liekas ādas. Šova laikā tika veikta operācija, un tas ir novērsts. Arī trūkstošo zobu problēma ir atrisināta, un Renāram ir jauns smaids. Vīrietis stāsta, ka jūtas lieliski un paziņas, satiekot uz ielas, pat nepazīst.

Grib arī apprecēties un kopā ar dzīvesbiedri Lieni ieradies Rīgā, lai nopirktu laulības gredzenus. Kopā dzīvo jau 15 gadus. Ir divi bērni, vecākajam 8 gadi, jaunākajam vien 3 mēneši, un beidzot abi nolēmuši mīt gredzenus. Par kāzu datumu vēl lemj.