Sabīne Svitiņa BT

Autors: Sabīne Svitiņa BT

Bez Tabu digitālā satura redaktore. Atbild par raidījuma satura izvietošanu interneta platformās.

5 komentāri

Iepērcies veikalā un pēc tam izjūti pazemojumu un nepatīkamu attieksmi no apsargu puses. Tā gadījies raidījuma Bez Tabu kāda stāsta varonei, kura vēlējusies tik vien, kā meitu iepriecināt ar jauniem zābakiem!

Inga vēlējusies meitai iegādāties jaunus ziemas zābakus, tādēļ visa ģimene brīvdienās devās uz lielveikalu “Spice”, lai atrastu sev sirdij kāroto!

Vēlējušies jau pamazām doties prom no veikala, bet tomēr izlēmuši, ka jāapskatās kaut kas jauns vēl kādā citā veikalā, taču, par nelaimi, jau ieejot tajā, sākuši pīkstēt iepirkuma maisiņi!

Inga

Inga

Zagle pret pašas gribu

Apmeklējot veikalus, katrā veikalā pīkst, un tad jau tev ir sajūta, ka esi zaglis!

Veikalā ģimene pavadījusi diezgan ilgu laiku – bija jāuzraksta paskaidrojums, kāpēc tiek atdoti tikko iegādāti zābaki, kā arī jāsagaida veikala vadītāja, lai viņa apstiprinātu darījumu un sievietei tiktu atdota iztērētā nauda!

Sazinoties ar Patērētāju tiesību aizsardzības centra pārstāvi, viņa norāda, ka nav šāda likuma, kas aizsargātu pircēju par morālo kaitējumu, ejot kādā no tirdzniecības centriem un “pīkstot”! Vienīgais, ko patērētājs var darīt – vērsties atpakaļ veikalā, kurā prece iegādāta, lai pārdevēji šo magnētu noņem!

Raidījums “Bez Tabu” dodas uz “Spici”, konkrētāk apavu veikalu “Danija”! Interesants tur esot fakts, ka veikalā nav drošības vārtu, kas jau liecina par to, ka šeit precēm noteikti pīkstuļus nepiestiprina.

Bez Tabu jau vienreiz sazinājās ar veikala “Danija” vadītāju. Viņa no komentāriem kameras priekšā atteicās. Tādēļ tiek zvanīts vēlreiz, lai kaut kādā veidā šo mistiku atrisinātu!

Foto

TOP komentāri

 • Riksis
  +1 +1 0

  Riksis

  Kad Vācijā nopirku t-kreklu kuram nenoņēma pīkstuli, ieejot citā veikalā man pīkstēja, apsargs pienāca un teica ka varu doties tālāk. Nekādas skaidrošanās.
 • :)
 • Marta
  +1 +1 0

  Marta

  Man tā nesen bija. Nejau cēlu brēku, bet pasmējos, aizgāju atpakaļ uz veikalu, kur preci iegādāju, bez rindas mani pieņēma, noņēma pīkstuli un viss kārtībā!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl