Pazemojošs piemineklis pensionāriem vai pateicība mūsu sabiedrības vecākajiem locekļiem? Strīdi par statuju Neatkarības laukumā

Oktobra beigās Saeimā atbalstīja ”4. maija deklarācijas kluba” biedru ideju Jēkaba laukumu pārdēvēt par Neatkarības laukumu. Kamēr iedzīvotāji vēl nav apraduši ar jauno nosaukumu, mākslinieks Aigars Bikše jau piedāvā laukuma centrā uzstādīt apzeltītas pensionāres statuju.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • Eksperts

  Eksperts

  Tas būtu mākslas darbs??? Atgādina karikatūru, Rīga katrs otrais Iir mākslinieks, kauns skatīties uz ērmu, bikše pats arī pēc jefona izskatās...
 • Zane

  Zane

  Zinot,kā daudzi pensionāri dzīvo-apzeltīta statuja būtu nevis veltījums viņiem,bet klaja ņirgāšanās.Tas Bikše var stāstīt da jebko,lai tikai saņemtu honorāru.Es nevēlos tādu briesmīgu statuju publiskā vietā.
 • BERTAB

  BERTAB

  Kas tas par sviestu? Pensionāri nav nekāda kasta. Citur nekur pasaulē nav tādas kastas. Krievijā gan ir. Citur vienkārši seniori. No 65 gadiem vai cits cipars. Ja neesi valstij prasījis pensiju, tad nepiederi. Pieminekli varētu likt citur, bet ar citu vārdu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!