Patmalniecei, izvēloties “dzelzs bērīti”, svarīgākais, lai tas ir smuks

Komentāri

Modes māksliniece Elita Patmalniece sev velosipēdu izvēlējusies smukuma dēļ, savukārt deputāts Aleksejs Loskutovs – vienkāršības pēc. Ko par abām izvēlēm saka velosipēdu eksperts?

Deputāts Aleksejs Loskutovs ar velosipēdu pārvietojas katru dienu. Tiesa, pie viņa darba vietas, Latvijas Republikas Saeimas, segums nav tas piemērotākais riteņbraukšanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Man svarīgi, lai būtu maksimāli vienkārši. Viņam ir ļoti mazas regulēšanas vajadzības, un tas man ļoti patīk. Pilsētniekam ar trīs ātrumiem pietiek,” atzīst Loskutovs.

Elita Patmalniece savu velosipēdu paslēpusi modes namā starp sevis radītajām kleitām. Māksliniecei jau reiz bijusi rūgta pieredze ar velo zagļiem, tāpēc tagad savu “dzelzs bērīti” ļoti sargā.

“Es izvēlējos – galvenais, lai ritenis būtu smuks,” atkāj Patmalniece, kurai būtiski, ka velosipēdam nav nekā lieka.

Foto

To, cik atbilstoši abi riteņbraucēji izvēlējušies savu braucamrīkus, vērtē velosipēdu pārdevējs Edgars Kovaļenko.

Eksperts uzteic deputāta Loskutova velosipēda aprīkojumu – atstarotāju, gaismas, zvaniņu, cimdus un ķiveri. Savukārt Elitai Patmalniecei izdevies izvēlēties ļoti ērtu braucamrīku. Tiesa, pilsētas velosipēdiem ir arī kāds mīnuss – tie ir ļoti smagi un neērti pārvietošanai.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl