Patmalniecei, izvēloties “dzelzs bērīti”, svarīgākais, lai tas ir smuks

Komentāri

Modes māksliniece Elita Patmalniece sev velosipēdu izvēlējusies smukuma dēļ, savukārt deputāts Aleksejs Loskutovs – vienkāršības pēc. Ko par abām izvēlēm saka velosipēdu eksperts?

Deputāts Aleksejs Loskutovs ar velosipēdu pārvietojas katru dienu. Tiesa, pie viņa darba vietas, Latvijas Republikas Saeimas, segums nav tas piemērotākais riteņbraukšanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Man svarīgi, lai būtu maksimāli vienkārši. Viņam ir ļoti mazas regulēšanas vajadzības, un tas man ļoti patīk. Pilsētniekam ar trīs ātrumiem pietiek,” atzīst Loskutovs.

Elita Patmalniece savu velosipēdu paslēpusi modes namā starp sevis radītajām kleitām. Māksliniecei jau reiz bijusi rūgta pieredze ar velo zagļiem, tāpēc tagad savu “dzelzs bērīti” ļoti sargā.

“Es izvēlējos – galvenais, lai ritenis būtu smuks,” atkāj Patmalniece, kurai būtiski, ka velosipēdam nav nekā lieka.

Foto

To, cik atbilstoši abi riteņbraucēji izvēlējušies savu braucamrīkus, vērtē velosipēdu pārdevējs Edgars Kovaļenko.

Eksperts uzteic deputāta Loskutova velosipēda aprīkojumu – atstarotāju, gaismas, zvaniņu, cimdus un ķiveri. Savukārt Elitai Patmalniecei izdevies izvēlēties ļoti ērtu braucamrīku. Tiesa, pilsētas velosipēdiem ir arī kāds mīnuss – tie ir ļoti smagi un neērti pārvietošanai.

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl