Pastaiga pa Annas Rozītes bērnības takām aizvedīs tevi uz Bolderāju!

Komentāri

Šodienas Bez Tabu raidījuma rubrikā Pa zvaigžņu bērnības takām tika staigāts kopā ar TV raidījumu vadītāju Annu Rozīti. Viņasprāt, laimīgas bērnības pamatā ir spēles pagalmā – svaigā gaisā un saulainā laikā.

Savu bērnību Rozīte pavadīja Bolderājā, un tieši turp ar viņu kopā devās Ēriks Palkavnieks. Viņa parādīja savu kādreizējo pagalmu, kurā agrāk pavadījusi lielu daļu savas bērnības, kā arī parādīja, kurā mājā tolaik dzīvojusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Anna Rozīte apceļo Indiju

Palkavnieks uz sarunu aicināja arī Annas tēti Rihardu, kurš pastāstīja par meitenes lielākajām blēņām bērnībā. Kādas tās bija, noskaidro raidījuma Bez Tabu sižetā!

Bērnīnas atmiņu projekts top sadarbībā ar  milakaspele.lv!

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl