Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

2 komentāri

Bubuļu radīšanai nepieciešamais inventārs pieejams katrā pilsētā. Arī burbuļu pūšamo var pagatavot saviem spēkiem, tik vien, kā jāatrod kokvilnas aukliņa un 2 kociņi.

Burbuļiem vislabāk piemērots vienmērīgs vējiņš. Lidojošo brīnumu dzīvotspēju ietekmē dažādi faktori, tostarp laikapstākļi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Mārtiņš Pakalniņš
burbuļu pavēlnieks

Burbuļiem nepieciešamas trīs pamatlietas – trauku mazgājamais līdzeklis, aptiekā nopērkamais augu glicerīns, kā arī ūdens. Ieteicamās proporcijas: 1 daļa glicerīna, 2 daļas trauku mazgājamā līdzekļa, kā arī 6 daļas ūdens. No sākuma glicerīns jāsajauc ar ziepēm, tad jāpiejauc ūdens. Šķidrumam jāļauj ievilkties vairākas, vēlams, 24 stundas.

Pakalniņš atklāj, ka vislabākais laiks burbuļu pūšanai ir agri no rītiem vai vēlu vakarā, kad ir mitrs gaiss. Ja pūtīsiet karstā saulē, burbuļi ātri izžūs, tie nesanāks tik izturīgi.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl