”Paskaties, cik man liels sanāca!” Lieliska atpūta visai ģimenei, kas gandrīz neko nemaksā

Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

2 komentāri

Bubuļu radīšanai nepieciešamais inventārs pieejams katrā pilsētā. Arī burbuļu pūšamo var pagatavot saviem spēkiem, tik vien, kā jāatrod kokvilnas aukliņa un 2 kociņi.

Burbuļiem vislabāk piemērots vienmērīgs vējiņš. Lidojošo brīnumu dzīvotspēju ietekmē dažādi faktori, tostarp laikapstākļi.

Mārtiņš Pakalniņš
burbuļu pavēlnieks

Burbuļiem nepieciešamas trīs pamatlietas – trauku mazgājamais līdzeklis, aptiekā nopērkamais augu glicerīns, kā arī ūdens. Ieteicamās proporcijas: 1 daļa glicerīna, 2 daļas trauku mazgājamā līdzekļa, kā arī 6 daļas ūdens. No sākuma glicerīns jāsajauc ar ziepēm, tad jāpiejauc ūdens. Šķidrumam jāļauj ievilkties vairākas, vēlams, 24 stundas.

Pakalniņš atklāj, ka vislabākais laiks burbuļu pūšanai ir agri no rītiem vai vēlu vakarā, kad ir mitrs gaiss. Ja pūtīsiet karstā saulē, burbuļi ātri izžūs, tie nesanāks tik izturīgi.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl