Pasaules čempionāta spēļu arēna Ķelnē – iespējams, draudzīgākā hokeja faniem!

Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

Pievienot komentāru

Ķelne latviešu līdzjutējus uzņem atplestām rokām – arēnā ir stāvvietas, hokeja maču var skatīties ar alus glāzi rokās, un arī bungas var rībināt tik, cik uziet!

Vairākas krēslu rindas pat aprīkotas ar speciāliem dzērienu turētājiem. Līdzjutēji apmierināti – var mierīgi aplaudēt un gavilēt, nebaidoties, ka tiks apliets blakussēdētājs. Grīda gan jau pēc pirmā perioda ir lipīga.

Turklāt alu var iegādāties ne tikai bufetēs, to līdzjutējiem tirgo arī arēnā spēles laikā. Cena gan salīdzinoši augsta – 5 un vietām pat 6 eiro, neliela uzkoda – kliņģeris maksā 2 eiro. Hokeja fans un bārmenis Andris Reizenbergs rēķina, ka eiro par simts gramiem alus nav lēti, bet ar kaut ko esot jārēķinās.

Dienā pēc spraigajām un veiksmīgajām brīvdienu spēlēm uz ledus trenējas gandrīz puse no izlases hokejistiem, lai gan viņiem iedota brīvdiena. Turklāt interesanti, ka no treniņu arēnas uz ģerbtuvi lielajā arēnā spēlētāji nereti dodas kājām. Jāpiebilst, ka pilnā ekipējumā.

Noskaņojums izlasē šobrīd ir pacilāts, īpaši tas jūtams pēc spēles intervijās, kad hokejisti labprāt dalās ar savām emocijām pat, ja cīņas karstumā gūtas traumas.

 

Zemgus Girgensons

Zemgus Girgensons

Mums ir ļoti forša komanda, visi kā viens, tāpēc arī spēlējam, kā mēs spēlējam!

Hokejisti un treneri neslēpj, ka lielu artavu devuši Latvijas līdzjutēji, īpaši himnas dziedāšana pēc pirmās spēles. Īsais klips hokejistus iedvesmojis arī spēlei pret Slovākiju. “Fani iedod to enerģiju beigās, kad tā jau ir pazudusi,” pēc spēles intervijā stāsta Girgensons.

Foto