Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

Komentāri

Ķelne latviešu līdzjutējus uzņem atplestām rokām – arēnā ir stāvvietas, hokeja maču var skatīties ar alus glāzi rokās, un arī bungas var rībināt tik, cik uziet!

Vairākas krēslu rindas pat aprīkotas ar speciāliem dzērienu turētājiem. Līdzjutēji apmierināti – var mierīgi aplaudēt un gavilēt, nebaidoties, ka tiks apliets blakussēdētājs. Grīda gan jau pēc pirmā perioda ir lipīga.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Turklāt alu var iegādāties ne tikai bufetēs, to līdzjutējiem tirgo arī arēnā spēles laikā. Cena gan salīdzinoši augsta – 5 un vietām pat 6 eiro, neliela uzkoda – kliņģeris maksā 2 eiro. Hokeja fans un bārmenis Andris Reizenbergs rēķina, ka eiro par simts gramiem alus nav lēti, bet ar kaut ko esot jārēķinās.

Dienā pēc spraigajām un veiksmīgajām brīvdienu spēlēm uz ledus trenējas gandrīz puse no izlases hokejistiem, lai gan viņiem iedota brīvdiena. Turklāt interesanti, ka no treniņu arēnas uz ģerbtuvi lielajā arēnā spēlētāji nereti dodas kājām. Jāpiebilst, ka pilnā ekipējumā.

Noskaņojums izlasē šobrīd ir pacilāts, īpaši tas jūtams pēc spēles intervijās, kad hokejisti labprāt dalās ar savām emocijām pat, ja cīņas karstumā gūtas traumas.

 

Zemgus Girgensons

Zemgus Girgensons

Mums ir ļoti forša komanda, visi kā viens, tāpēc arī spēlējam, kā mēs spēlējam!

Hokejisti un treneri neslēpj, ka lielu artavu devuši Latvijas līdzjutēji, īpaši himnas dziedāšana pēc pirmās spēles. Īsais klips hokejistus iedvesmojis arī spēlei pret Slovākiju. “Fani iedod to enerģiju beigās, kad tā jau ir pazudusi,” pēc spēles intervijā stāsta Girgensons.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl