Komentāri

Trakulības un piedzīvojumi cieņā ir daudzu cilvēku vidū. Daļa no tiem ir apkopoti Ginesa rekordu grāmatās. Tās izdevniecības izdod katru gadu, ziņojot par nesen uzstādītājiem rekordiem. Savā starpā sacenšas ne tikai ātrākie, stiprākie un gudrākie, bet arī vecākie. To apliecina Verdans Haijers no Lielbritānijas.

101 gadu vecais vīrietis ir pārspējis iepriekš uzstādīto rekordu un kļuvis par vecāko izpletņlēcēju pasaulē. Aso izjūtu cienītājs Verdans ir pārliecināts, ka vecums nav šķērslis nevienai avantūrai. Vīrietis ir nolēmis, ka izpletņlēkšana kļūs par viņa jauno tradīciju, kuru viņš turpinās arī turpmāk!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Es ļoti ceru, ka turpināšu lēkt ar izpletni arī 102 un 103 gados. Viss atkarīgs no veiksmes to spēt izdarīt. Ja veselība ir laba, izmantojot prātu un ķermeni, iespējams ir viss!”

Piedzīvojumā piedalījās arī četri vīrieša ģimenes locekļi, kuri viņu atbalstīja, ar izpletni izlecot paši. Rekordists Verdans lēcienu veica no 4,5 kilometru augstuma. Nolaižoties uz zemes, vīrietis neslēpa savas emocijas un atzina, ka lēciens bijis brīnišķīgs!

Verdana precīzs vecums ir 101 gads un 38 dienas, kas ir tikai par 35 dienām vairāk nekā iepriekšējam rekordistam no Kanādas. Iespējams šis fakts iedrošina arī citus – ja tev ir 101 gads un vismaz 39 dienas, ir visas iespējas pārspēt Verdanu un kļūt par nākamo rekordistu!

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl