36 komentāri

2. Laura un Gvido

2/9

Alise un Intars

Alise

Alises kvēlākais sapnis ir pa īstam iemīlēties, taču šim cilvēkam ir jāatbilst viņas noteiktajām prasībām, kuras, pēc meitenes domām, nav tik daudz! Piemēram, viņas puisim būtu jāpiemīt labai humora izjūtai un pozitīvam skatam uz dzīvi – vai tas ir par daudz prasīts?

 

Intars

Puisis vēlas atrast meiteni, kurai nav ”vējš galvā”. Tādu, kurai ir savs viedoklis un dzīves skatījums. Tādu, kurai ir mērķi un vēlme tos īstenot. Tādu, kura sevi kopj un mīl. Ja tos tā varētu dēvēt, tad galvenie kritēriji viņa perfektajai dāmai – simpātiska, kopta, gudra un mērķtiecīga!

Balso par Alisi un Intaru

Foto: Alises un Intara pirmais skūpsts

2. Laura un Gvido

2/9

TOP komentāri

  • Kato
    +4 +4 0

    Kato

    Viss jau ok, tikai vienu lietu nesaprotu... Kā cilvēki spēj skūpstīt kādu, ko nekad dzīvē nav redzējuši? Un kā var zināt, ka otram nav kāda īpaša kaite, ar kuru neviens negribētu saslimt? No sākuma cilvēks jāierauga, jāsatiekas, jāsajūt viņa aromāts, vai tas ir tīkams vai nē, lai saprastu vai to vēlies. Man šermuļi par kauliem skrietu iedomājoties, ar ko man būs jā bučojas, un ne tai labākajā ziņā. Nē, nu ir jau tādi trakie un piedzīvojumus meklējošie cilvēciņi. Bet varbūt es īsti nezinu šī šova noteikumus.
  • Santa
  • Mārtiņš

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl