“Par saņemto dāvanu jāmaksā!” Veikals skaidro, kāpēc čekā parādās viens cents par kosmētikas paraudziņu

Cēsu iedzīvotāja iegādājusies dažādas preces veikalā “Drogas” – pie pirkuma pārdevēja maisiņā ielikusi produktu testerus. Pircēja mājās konstatējusi, ka gluži par dāvanām tās grūti nosaukt, jo par katru produkta paraugu jāmaksā 00,01 eiro.

Atpakaļ uz rakstu

35 komentāri

 • Sabine Atvase

  Sabine Atvase

  DrogasLatvija man ļoti nepatīk, ka Jūsu čekos atlaides neparādās uzreiz zem produkta cenas, bet pašā lejā atlaižu apkopojums. Līdz ar to ir neērti un pat apgrūtinoši izsekot vai tiešām piedāvātā atlaide ir piemērota, kādā apjomā un kurai precei. Ir bijuši gadījumi, kad pie produkta norādītā cena netika piemērota, jo akcijas periods bija beidzies, bet akcijas zīmītes nebija noņemtas. Esmu vairākkārt šo minējusi pārdevējām, bet kā redzams, tas līdz dzirdīgām ausīm nav aizgājis. Ir citi veikali, kur veiksmīgāk pirkumu sarakstā tiek attainota atlaide katram produktam un produkta gala cena, kā arī beigās kopējais ietaupījums.
 • Otrdiena

  Otrdiena

  Cerams ka tā pircēja aizgāja atvainoties. Čeka apakšā var redzēt par ko ir atlaide un ka tie divi centi ir noņemti nost. Fui.. man būtu neērti pircējas vietā!
 • Sandra Pūcīte

  Sandra Pūcīte

  Drogās tas ir regulāri. Sieviešu dienā arī dalīja dāmām Rafaello konfektes. Pie kases, protams, kaut kādi centi jau bija automātiski pieskaitīti.
 • Ilze Pavloviča

  Ilze Pavloviča

  Man pirms Lieldienām čekā izsita 2 olu paku vietā 22 😂 Un to ieraudzīju tikai mājās, jo bija daudz pirkumu. Laikam man arī bija jāsūdzās beztabu, nevis jāinteresējas kā atgūt naudiņu. Paldies veikalam, naudu atgrieza bez jebkādām problēmām,
  • Dzene Baiba

   Dzene Baiba

   Ilze Pavloviča man reiz Hesburger 3 ketčupu vietā iesita 33 :D uzreiz gan apķēru, ka summa lielaka kā parasti. Meitene traki atvainojās, abas izsmejāmies :D
  • Paula Rūta Celmiņa

   Paula Rūta Celmiņa

   Ilze Pavloviča Kā jūs tā... Kurš gan iet uz veikalu atpakaļ atrisināt situāciju, ja var ielikt Facebook un pazvanīt BezTabu?
 • Sandija Aleksandrova

  Sandija Aleksandrova

  Veronika Irtiševa katram savas problēmas🤷‍♀️
 • Halina
 • Bisniece Marite

  Bisniece Marite

  ...;)) izlasiet taču, to 1 centu atlaidĕ iesita!;)) Dāvana BIJA par brīvu !!!;))
 • Tomass EL Rachko
 • Eva Kristapsone

  Eva Kristapsone

  Būtu labāk cepuši sižetus par cikvēku dzīvi LV,jo daudziem viņa nav dzīve,bet izdzīvošanas cīņa..."dāvana"..tirdzniecības nozare nav kaut kāds tuvākais draugs,kas ies kaut ko dāvināt tāpat...visam ir savi mērķi un izdevīgums...
 • Terēze Onufrijeva

  Terēze Onufrijeva

  Pircēja pat neizlasot čeku līdz galam skrēja sūdzēties?!?! Pēdējā laikā visi tik ļoti par kautko piekrāpti-tak varbūt Jūs vienkārši nelasat ko pērkat, kāpēc pērkat un kam kāda cena.
  Ja visapkārt liekas vienas sazvērestības un krāpšanas, iespējams, jāsūdzas Tvaika ielā, ne Bez Tabu

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!