“Par Arēnu nevarējām iedomāties!” Grupas “Musiqq” dalībnieki Emīls un Marats par gaidāmo lielkoncertu

Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

Pievienot komentāru

Grupas “Musiqq” dalībnieki Emīls Balceris un Marats Ogļezņevs pēdējā mēģinājumā pirms gaidāmā 10 gadu jubilejas lielkoncerta “Arēnā Rīga” atklāj, ka karjeras pirmssākumos neticējuši, ka pienāks diena, kad tūkstošiem cilvēku dosies uz abu koncertu.

Par abu muzicēšanas pirmssākumiem grupas “Musiqq” dalībnieki stāsta ar smaidu – pirmais koncerts noticis Ventspilī, kur muzicējuši uz galdiem, kas uztaisīta par skatuvi. Tolaik mūziķi bija izlaiduši pirmo singlu “Klimata kontrole”, kuru koncertē nospēlējuši vismaz trīs reizes.

Grupa “Musiqq”

Ja pirmajā koncertā mēs dziedājām uz galdiem, tad otrajā koncertā muzicēšana notika uz letes! Bija atnākuši ļoti daudz cilvēku. Tās tiešām ir foršas, labas atmiņas.

Marats Ogļezņevs par vienu no savām mīļākajām grupas “Musiqq” dziesmām sauc melodiju “Čaļi”, kura pēc mūziķa domām labi raksturo abus grupas dalībniekus. Emīls piebilst, ka ar katru dziesmu saistās kādas atmiņas: “Ir dziesmas, kuras asociējas ar lielākiem notikumiem, piemēram, Eirovīziju un Muzikālo banku.”

Mūziķi atklāj, ka koncertā kopā ar viņiem muzicēs visi draugi ar kuriem bijusi kāda sadarbība. “Cilvēki var sākt jau domāt, cik mums to draugu ir,” iesaka Emīls.