Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

5 komentāri

Latvijas Nacionālā teātra aktieri Līga Zeļģe un Ainārs Ančevskis piekrituši pārbaudīt savu muzikālo dzirdi un dungošanas prasmes! Spēles noteikumi pavisam vienkārši – viens no dalībniekiem klausās kādu pazīstamu dziesmu un dungo līdzi tās meldiņam, otram jāuzmin, kas tā par dziesmu!

Abus aktierus izaicinājuši Bez Tabu vadītāji Juris Šteinbergs un Evelīna Strazdiņa! Katram aktierim būs jācenšas uzminēt divas ļoti labi zināmas latviešu dziesmas, bet Aināram Ančevskim nekādi neizdodas uzminēt vienu no tām!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

31. decembra īpašajā Vecgada vakara Bez Tabu raidījumā Evelīna un Juris ielūkosies koncertspēles “Es šonakt būšu laimīgs” aizkulisēs! Uzzināsim, kāds šis gads bijis Viktoram Lapčenokam, Mārtiņam Ruskim, Mārai Upmanei-Holšteinei, Normundam Jakušonokam.

Protams, uzklausīsim, ko nākamajā gadā mums sola zvaigznes! Uzzināsim, kāds katrai horoskopa zīmei būs gads mīlas un naudas jomās! Arī ciemosimies pie diviem cilvēkiem, kuriem šis gads bijis ļoti spilgts – kinorežisora Jāņa Streiča un miljonāra Jūlija Krūmiņa!

Tiekamies 31. decembrī 20.00 raidījumā Bez Tabu!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl