Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

5 komentāri

Latvijas Nacionālā teātra aktieri Līga Zeļģe un Ainārs Ančevskis piekrituši pārbaudīt savu muzikālo dzirdi un dungošanas prasmes! Spēles noteikumi pavisam vienkārši – viens no dalībniekiem klausās kādu pazīstamu dziesmu un dungo līdzi tās meldiņam, otram jāuzmin, kas tā par dziesmu!

Abus aktierus izaicinājuši Bez Tabu vadītāji Juris Šteinbergs un Evelīna Strazdiņa! Katram aktierim būs jācenšas uzminēt divas ļoti labi zināmas latviešu dziesmas, bet Aināram Ančevskim nekādi neizdodas uzminēt vienu no tām!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

31. decembra īpašajā Vecgada vakara Bez Tabu raidījumā Evelīna un Juris ielūkosies koncertspēles “Es šonakt būšu laimīgs” aizkulisēs! Uzzināsim, kāds šis gads bijis Viktoram Lapčenokam, Mārtiņam Ruskim, Mārai Upmanei-Holšteinei, Normundam Jakušonokam.

Protams, uzklausīsim, ko nākamajā gadā mums sola zvaigznes! Uzzināsim, kāds katrai horoskopa zīmei būs gads mīlas un naudas jomās! Arī ciemosimies pie diviem cilvēkiem, kuriem šis gads bijis ļoti spilgts – kinorežisora Jāņa Streiča un miljonāra Jūlija Krūmiņa!

Tiekamies 31. decembrī 20.00 raidījumā Bez Tabu!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl