10 komentāri

“Omāra kosmiskā daikta pastardienas kapitāla asociētie partneri,” tā savu 2016. gada 9. novembrī izveidotā uzņēmuma nosaukumu latvisko Ēriks Dobrišins. Uzņēmums reģistrēts Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā angļu valodā, tā pilnais nosaukums ir šāds – LOBSTER SPACE DICK CAPITAL BUM ASS INVESTMENT OF DOOM ASSOCIATES.

Uzņēmuma dibinātājs meklējis kreatīvāku pieeju tādai ikdienišķai lietai kā nosaukuma izvēlei. Tas esot sava veida protests pret ikdienas garlaicību un rutīnu. Turklāt esot bijis interesanti pārbaudīt, vai Uzņēmumu reģistrs ko tādu pieņems. Plānots, ka SIA nākotnē nodarbosies ar IT projektu izstrādi virtuālās realitātes jomā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kāpēc nosaukumam pievērsta tik liela uzmanība? Komerclikums izvirza vairākas prasības, kā veidojami komersantu nosaukumi. Viens no ierobežojumiem – firmas nosaukums nedrīkst būt pretējs labiem tikumiem.

Uzņēmuma reģistra pārstāvis skaidro – likumā nav norādes, kas attiektos uz netikumīgiem vārdiem svešvalodā, un tos pieņemt vai nē, esot notāra lēmums. Tomēr šā uzņēmuma nosaukumu izvērtēs atkārtoti un, iespējams, lems par kādām izmaiņām. Kā arī notāriem tiks lūgts pievērst lielāku uzmanību uzņēmumu nosaukumiem svešvalodā.

Vēdiskā astroloģe Baiba Stūrīte uzskata, ka šajā gadījumā uzņēmuma nosaukums izvēlēts, lai piesaistītu uzmanību.

Bet jebkurš burts vai cipars var ietekmēt uzņēmuma ilgtspējību. Turklāt svarīgi, lai uzņēmuma nosaukums tā dibinātājam saistītos tikai un vienīgi ar labām emocijām. Astroloģe neiesaka uzņēmuma nosaukumu saistīt ar mirušiem cilvēkiem.

Katram ciparam esot sava nozīme, piemēram, par veiksmes ciparu dēvētais septītnieks gādās par garīgo izaugsmi, nevis materiālo pasauli, savukārt biznesa cipars astoņi būs labvēlīgs tikai tiem, kuri darbā ieguldīs maksimāli daudz enerģijas.

Foto

TOP komentāri

 • esija
  +2 +2 0

  esija

  vAI KOMENSARTS DRIKST NOSAUKT BANKU VALSTS VARDA ,KURAI TA NEPIEDER..............LATVIJAS BANKA
 • nonesense
  +1 +1 0

  nonesense

  vēdiskā astroloģe. es uz dirsas. ja nosaukumā space uzreiz var pie šarlatāniem skriet komentārus prasī?
 • Ēriks Geipelis
  +2 +1 -1

  Ēriks Geipelis

  Ja no Vēdiskās astronomijas viedokļa, tad daudz rūpīgāk jāanalizē laiks, kad firma dibināta, kāds ir paša dibinātāja/īpašnieka horoskops, cik viņam izredžu augt kopā ar savu firmu, protams, Numeroloģija, kas ir vienkāršots Vēdiskās astroloģijas atzars, arī spēlē savu lomu, cik cipars, kurš ir visa šā vārdiskā savārstījuma summa, reducēta uz vienu ciparu, ir veiksmīgs dibinātājam, jo cipari no 1līdz 9 atbilst Saules sistēmas planētu un divu ēnu planētu enerģijām. Katrā ziņā, katra darbība atbilst darītāja apziņas līmenim, es nemeklētu pakalpojumus firmā ar šādu nosaukumu, jo tas liecina par dibinātāja garīgajām novirzēm.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl