Sabīne Svitiņa BT

Autors: Sabīne Svitiņa BT

Bez Tabu digitālā satura redaktore. Atbild par raidījuma satura izvietošanu interneta platformās.

Komentāri

Pirms trīs gadiem skolas ēdnīcā tapušais projekts “Olas” nu jau sevi var saukt par vienu no populārākajām grupām Latvijā, izteikti jauniešu vidū! Interneta vietnē “Youtube.com” ievietotie dziesmu videoklipi katrs ir sasniedzis vairāk nekā miljons skatījumu!

Grupa “Olas” ir humorprojekts, ko abi puiši – Žanis Pavlovskis un Arvis Reiks – izveidoja skolas ēdnīcā! Lai gan nosaukums sākotnēji nekādi nebija domāts saistībā ar Lieldienām, bet šogad tieši svētku laikā grupai iznāk debijas albums – “Olas ir klāt”, tādēļ abi tās dalībnieki sapratuši, ka oficiāli Lieldienas turpmāk būs arī grupas dzimšanas diena!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Grupa ļoti izceļas citu vidū savu dziesmu tekstu dēļ – puiši prot arī pasmieties par nopietnām tēmām, kas nevienu neaizskar, bet liek par kaut ko aizdomāties! Daudz tiek strādāts un piedomāts arī pie dziesmu videoklipiem, lai stāsts uzrunātu pēc iespējas vairāk cilvēku!

Lai gan sākotnēji grupas dalībnieku vecāki uz humorprojektu skatījās ar bažām, tomēr tagad abi puiši atzīst, ka viņu vecāki ir priecīgi un lepni par grupas panākumiem! Grupu atzinīgi novērtē arī viņu fani!

Žanis Pavlovskis

Žanis Pavlovskis
Grupas “Olas” dalībnieks

Smieklīgi atgadījumi gadās bieži! Vienreiz, kad uzstājāmies Jelgavā, Reiks mikrofonā kliedza – Valmiera, kur ir jūsu rociņas?!

Bez Tabu puišus Lieldienās izaicināja sisties ar olām, sagatavojot atrakciju kā ruleti – dažas no olām ir vārītas, dažas jēlas! Skaties video!

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl