“Nevis ceru, bet ticu, ka kādreiz būs medaļas!” Līdzjutēji tiekas ar hokejistiem pirms pasaules čempionāta Slovākijā!

Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

Pievienot komentāru

Jau šo sestdien Latvijas hokeja izlase aizvadīs pirmo spēli Pasaules čempionātā hokejā, kas šogad notiks Slovākijā. Vēl pirms valstsvienība devusies uz turnīru, hokeja līdzjutējiem bija iespēja satikties ar spēlētājiem, lai vēlētu labu ceļa vēju.

Hokeja dienas pasākumā īsi pirms došanās uz gaidāmo turnīru Slovākijā ar lūdzjutējiem tikās vairāki izlases spēlētāji. To vidū Ronalds Ķēniņš, kurš savu debiju pasaules čempionātā hokejā piedzīvoja pirms astoņiem gadiem, starp citu, tieši Slovākijā. Hokejists ļoti labi atminas to brīdi, kad izgājis uz ledus.

“Es atceros, ka Oļegs Znaroks pienāca un pateica: “Nu, tu esi gatavs spēlēt?” Tieši sanāca, ka Čehija tajā brīdī iesildījās vai viņiem bija treniņš, un tur bija Jaromīrs Jāgrs (leģendārs čehu hokejists), tās bija tādas sajūtas, trīcošām kājām, izskrēju to pirmo maiņu, kas ilga trīs sekundes,” tā Ronalds Ķēniņš.

Hokejists Rūdolfs Balcers pirmo reizi čempionātā Latvijas izlases sastāvā debitēja pirms gada Dānijā, turklāt jau savā pirmajā spēlē guva divus vārtus. “Kājas netrīcēja, varbūt, ka pirmajā spēlē bija nedaudz uztraukums, bet ilgi paliks atmiņā spēle, kad vinnējām norvēģus papildlaikā,” tā Rudolfs Balcers.